Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ddarecki

Życie po śmierci zony

Polecane posty

Gość Ddarecki

Witam 

Całkiem nie dawno zmarła moja żona ,wychowuje córkę i bardzo mi brak mojej zonki ,ciężko jak cholera wszystko ogarniac wraz z dorastajaca nastolatka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3e32

Mi zmarła Mama. Fajnie, że Tobie choć córcia została, ja jestem sama na świecie...
Córci pewnie też brakuje Matki.

Powodzenia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocsc

jak to ciezko ogarnac? przeciez wtedy jak sie jest samemu mozna sobie wlasnie wszysto ogarnac i urzadzic po swojemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na szybko = ponad 4 lata żona , przez ponad pół roku przychodziłem z pracy i kilka godzin wyłem, mineło tyle czasu i nie ma tygodnia aby nie płakac ( ja chłop stary jak dzieciak ) , mam 2 synów mają własne rodziny o moim stanie nic nie wiedzą , dziękuje znajomym że zarzucili mnie pracą to ona nie pozwalała mi odleciec, do tej pory nie poznałem kobiety w której bym się mógl zakochac może dlatego że porównuję wszystkie z żoną, noszę żal, ból , smutek na zewnątrz uśmiechniety by ludzi nie zrażac i jeszcze jedno wystarczy coś powiązanego z żoną a już oczy są mokre i dusi no i ryczę. Trzymaj się masz małą curkę życie jest do dupy ML

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej
Dnia 22.01.2019 o 01:01, Gość Ddarecki napisał:

Witam 

Całkiem nie dawno zmarła moja żona ,wychowuje córkę i bardzo mi brak mojej zonki ,ciężko jak cholera wszystko ogarniac wraz z dorastajaca nastolatka,

Wyjdziesz z tego, odwagi. Masz jaja. Pierwsze co, to zalatw sprawy materialne - czy zona miala ubezpieczenie na zycie? Zalatw kase z opieki spolecznej, moze sie przydac np do wynajecia jakiejs pomocy domowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×