Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grubass

25tc ile macie kg na plusie?

Polecane posty

Gość Grubass

Hejka, 

Powiem Wam że w przeciagu miesiąca przytyłam aż 3kg.. Boję się co będzie dalej. 

Nigdy nie należałam do filigranowych kobiet przed ciąża ważyłam 73kg przy wzroście 176 i miałam kompleksy. Wbrew pozorom nie jadlam dużo, myślę że moje kg to zasługa złego odżywiania.. Praca 12h często przez te 12h nic nie jadłam wracałam do domu jeden wielki posiłek i spanko i tak mi leciało do góry mimo że w pracy się narobilam i szło sobie czasami pluca wypluc.. To ja i tak grublam. 

Teraz w ciąży jem dużo więcej. Staram się przede wszystkim jeść min 3 posiłki w ciągu dnia. Ale od miesiąca strasznie ale to strasznie ciągnie mnie do słodkiego - przez całe swoje życie nie zjadłam tyłu słodyczy co przez ten miesiąc.. Weszłam na wagę a tam 79. 

Czuje się jak prosiak. 

Do końca ciąży pewnie suknie 90 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Howcc

Pomysl sobie, że po ciąży żeby spalić jedna tabliczkę czekolady będziesz musiała przebiec z 15km bądź ćwiczyć z godzinę a znając życie nie będzie ani czasu ani chceci.

Odpuść sobie słodycze bo będziesz tylko płakać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggghhy

U mnie 20tc przed ciąża waga 64kg teraz 63kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak byłam w twoich tygodniach to raczej chudlam niż tylam. Zaczynalam od 52kg przy 1,57 co moja najwieksza wagą w życiu wiec jak zaczelam sie zdrowiej odzywiac trochę zeszlo. Teraz w 35t jestem 14kg na plusie bo nie mogę przestać jeść słodkiego:) nie martw się, conajmniej 8 kilo nie da się uniknąć (+kilo krwi, 2 kilo plynow w organizmie, kilo macica, cycki, łożysko, kilo płynu owodniowego, samo dziecko). Jednak warto kontrolowac, ja trochę sobie pofolgowalam chociaż po samym ciele az tak nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w 21 tc i przytylam już ok 7 8 kg w poprzednich ciazach przytylam po 20 kg czy jadłam czy nie...  na szczęście szybko zleciało.  Mam 170 cm i moja waga normalnie wacha się między 55 A 57 kg 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blabla

28tc i jestem +7kg. Startowałam z wagą 55 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc grubas

Trochę mnie pocieszylyscie ☺️ 

Wiem,  że samo przybranie  6kg przy 25 Tc to nie jest jakoś bardzo dużo.. Ale przy mojej początkowej wadze to liczyłam, że nie przekrocze 80. A teraz to mam gorącą nadzieję że do konca nie przekrocze 90. 

Wiem jedno po ciąży muszę się wziąć w garść chociaż martwię się jak ja znajdę na to czas.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×