Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anonim2

fotograf Darek Zielinski opinia uważajcie!!!

Polecane posty

Opinia dotycząca fotografa.Ostrzegam przed fotografem Darkiem uzywa aderesu email :darekdarekz@o2.pl posługuje sie pseudonimem cbclassicfoto2 

na stronie pisze ze jest z Bydgoszczy ale naprawde ściąga modelki do miejscowosci Czechowice-Dziedzice,podróż do tego miejsca z północy polski zajmuje 12godzin w jedną strone. Obiecuje różne rzeczy kopiuje tresc wiadomosci :

Darek Zieliński <darekdarekz@o2.pl>

Zrobimy sesje próbna i załatwię dla pani sesje dla agencji mody i zrobimy kilka zdjęć i myślę że jestem w stanie dla pani załatwić odrazu kasę za zdjęcia 

Darek Zieliński <darekdarekz@o2.pl>

do ja

Po raz pierwszy robię to dla pani bo normalnie to jest procedura i to trwa około miesiąc a nawet dwa ale pani jest wyjątkowa i mogę to załatwić że po zdjęciach dostanie pani kasę za każde zdjęcie . To jest około 500 zł za każde zdjęcie 

obiecał takze zwrot kosztów dojazdu.Umówiliśmy sie na jedyny dzien który jemu pasował,wiec odwołałam lekarza i wszystkie plany jakie miałam ,zostawiłam dziecko i wybrałam sie w 12godzinna podróż na poludnie polski.Gdy po długieg podróży dojechałam na miejsce dostałam wiadomosc ze on przeprasza ale mam wracać spowrotem bo dzisiaj nie przyjdzie.Zrozpaczona usiadłam na dworcu czekając 4 godziny na pociąg powrotny którym również jechałam 12godzin. Odradzam wszystkim tego fotografa jest nie odpowiedzialny zebyscie takze i wy nie zostali oszukani. Zwrotu za dojazd do dnia dzisiejszego nie otrzymałam. dostałam tylko jednego meila po ktorym fotograf przestał sie odzywać:

Darek Zieliński <darekdarekz@o2.pl>

do ja

Witam. Nie piszę bo brak czasu a przelew zrobię jutro dla pani 

minęły juz dwa miesiaca od tego czasu przelewu nadal nie otrzymałam ani zadnego kontaktu ze strony fotografa.Poprostu dałam sie oszukać wiec przestrzegam wszystkich przed tym fotografem zebyscie nie dali sie oszukać tak samo jak ja,bo nie warto wierzyc w zadne jego słowo!!! Oszuka was na pieniądze i sie nie zjawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×