Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Gienek

ocieplenie poddasza

Polecane posty

Gość Gienek

Co polecacie do ocieplenia poddasza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Amerykańską piankę QuadFoam500 dostarcza tylko Doskonała Izolacja, co warto sprawdzić. Słyszałem o wykonawcach, którzy obiecują złote góry i panie, co to za wartości techniczne, a okazuje się, że jakiś ściek najniższej klasy stosują. Trzeba wszystko sprawdzać i priorytetowo dystrybutorów komponentu. Akurat ocieplam obiekty komercyjne i pracuję na wskazanej piance i się sprawdza. Coraz więcej zamówień na nią leci, klienci się dopytują o amerykańskie technologie ocieplenia. To jest kontakt do głównego dystrybutora na krajowy rynek, z którego również korzystam ze swoją ekipą doskonalaizolacja pl/#about-us. Polecam, bo ludzie doświadczeni w temacie i ich wyceny zgadzają się z rzeczywistością. A nie, że zaraz coś się zmienia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja również ocieplałem tą pianą i jestem bardzo zadowolony z efektów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skontaktuj się może z firmą Termil (termil.pl). Duże doświadczenie w zakresie izolacji, profesjonalne podejście do klienta i jego potrzeb. Jeśli chodzi o mnie to uważam, że faktycznie na tą ofertę można liczyć i firma Termil będzie w stanie natrysk pianki wykonać sprawnie przy użyciu nowoczesnego sprzętu i z odpowiednią efektywnością, dzięki czemu faktycznie unikasz sytuacji, w której ciepło z domu będzie uciekało, dlatego pianka się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak szukasz dobrego wykonawcy to zobacz sobie ofertę  ekopur-system.pl . Firma ma spore doświadczenie i jednocześnie to co kluczowe pracuje wyłącznie na maszynach wysokiej jakości więc masz gwarancje, że izolacja wykonana będzie w pełni profesjonalnie. Po wykonaniu dostaniesz deklarację z informacją o maszynie i samej piance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×