Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tomek

Zaczaruję Twój świat

Polecane posty

Gość Tomek

Zaczaruję Twój świat. Pełen empatii, zaradny życiowo otwarty na ciekawe znajomości przystojny brunet patrzący na świat w szerokiej perspektywie. To ja. Poznam Ciebie. Uczciwą bez większych kompleksów i maniakalnej chęci przedstawiania siebie jako kogoś kim nie jesteś. Zrozum, że świat internetowych polepszanych fotek i informacji na temat tego jacy ludzie to nie są ach i eh to świat ułudy. Piszę o tym bo wiele dziewczyn z tego tytułu popada w kompleksy i staje się nieszczęśliwych. Po co zamykać się przed znajomościami ? Na prawdę nie ma dla mnie znaczenia jak bardzo jesteś umalowana i jakimi super kosmetykami. Dla mnie możesz się wcale nie malować. Nie interesuje mnie też jak drogie ubrania na sobie nosisz. Możesz być normalną, skromną dziewczyną i raczej taką chcę poznać. Nie obiecam Ci nie wiadomo czego ale obiecuję, że jeśli w korespondencji mailowej postanowisz być szczera i otwarta na znajomość to ja również zaangażuję się w nią odpowiednio i wtedy oboje będziemy zadowoleni. Jeśli jesteś profesjonalistką to nie pisz. Czysto konsumpcyjny styl życia mnie nie interesuje, a i z doświadczenia wiem, że ludzie, którzy żyją tylko myślą chęci posiadania najczęściej niewiele w życiu osiągają. I żyją wiecznie niezadowoleni. Jeśli uznałaś, że ogłoszenie Cię zainteresowało to się odezwij.
Tylko Warszawa i okolice i tylko dla dziewczyny, która umie napisać kilka zdań o sobie, wysłać normalne zdjęcie, jednym słowem zachować się szczerze i naturalnie. tomasz_d2@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×