Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iguana1963

zabawki z szuflady faceta

Polecane posty

Kochani!!!

Pomocy!!! Do tej pory myślałam, że wszystko pomiędzy mną i  moim facetem jest ok. Nie było mnie w domu 8 dni ( delegacja), wróciłam 2 dni przed czasem. W szufladzie znalazłam lateksową maskę taka zakładaną na całą głowę, dwa korki analne, obręcze od męskiego pasa cnoty ( samej nakładki na penisa nie było),  rękawice bokserskie zapinane na kluczyk, duży gumowy penis oraz mniejszy na pasku. Były też lateksowe obrączki na penisa. Żadna z tych rzeczy nie była używana podczas naszego współżycia.

 No doprawdy nie wiem co o tym myśleć !!! Czy dał to ktoś mojemu na przechowanie, czy też ten mój ma jakieś inne nie znane mi potrzeby. Byłby gejem, czy też biseksualistą?

Proszę o pomoc, co mam o tym sądzić. Wiem, że najrozsądniej byłoby wszystko wyjaśnić w rozmowie. Nie chcę jednak zdradzać się, że znalazłam te zabawki - boję się nieszczerości, bo już sama nie wiem co o tym myśleć. Najpierw , przed rozmową chcę wiedzieć czego się  mogę spodziewać -jak to sobie wytłumaczyć. Lub też, jak facet będzie mi to usiłował tłumaczyć:) Dodam, ze przed moim wyjazdem ich tam nie było.

Co byście pomyślały ( pomyśleli) o takich "znaleziskach" w swoim domu? Mam się czego obawiać?

Iguana 1963

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marazm

Najbardziej podoba mi się dokładnie sporządzony spis inwentarza. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×