Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marcin_wawa

Forum sięga dna!

Polecane posty

Jakiś gość próbuje mnie zniesławiać/znieważać, pisząc anonimowo, z fałszywego IP, bo wie, że w sądzie odpowiedziałby z art. 212 K.K. i 216 K.K. Za kolejna zniewagę może pójdzie pozew cywilny ("z urzędu" jak mi powiedziano, się nie da), pod warunkiem, że uda się ustalić IP. W co wątpię, osoba ta do odważnych i cokolwiek dojrzałych nie należy, wiec chowa się za babciną spódnicą (czyt: fałszywym IP). Mogę też odejść, co mi za różnica?Ja pisać nie muszę. Swoje powiedziałem. Ale nawet biorąc pod uwagę niski poziom intelektualny tej osoby, jak to świadczy o tym forum?

Dlaczego to nie podlega moderacji? Czy pozostawianie takich treści na forum również jest zgodne z prawem? Sąd ma was zmuszać do moderacji?

Ja w każdym razie oświadczam, że na każdą następną zaczepkę po prostu nie odpowiem, bo to bez sensu.

Tym osobom, które kulturalnie ze mną dyskutowały, dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mnie też zastanawia kwestia moderacji na tym forum. Z moich obserwacji wynika, że moderatorem jest największy psychol jaki tu wystepuje. To tak, jakby oddać nieletnich pod opiekę pedofilowi. WP stanowczo powinna coś z tym zrobić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk
11 minut temu, marcin_wawa napisał:

na każdą następną zaczepkę po prostu nie odpowiem

dobry kierunek myślenia

 

5 minut temu, Gość gość napisał:

Mnie też zastanawia kwestia moderacji na tym forum. Z moich obserwacji wynika, że moderatorem jest największy psychol jaki tu wystepuje. To tak, jakby oddać nieletnich pod opiekę pedofilowi. WP stanowczo powinna coś z tym zrobić. 

tu nie ma moderatora, pomyśl, gdyby był już dawno na własne życzenie kazałby się ubezwłasnowolnić, obezwładnić, związać i przypiąć pasami w izolatce, to jest smaczek tego miejsca - nie smakuje nie jem, żadnej filozofii w tym nie ma

 

xxx

to nie książka, nie musicie czytać od dechy do dechy, są też wartościowe wpisy❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Niektórzy muszą czytać żeby się zorientować czy miejscowy psychol albo jego świta ich nie stalkują. I to się kiedyś skończy źle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ignorancja jest błogosławieństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Niektórzy muszą czytać żeby się zorientować czy miejscowy psychol albo jego świta ich nie stalkują. I to się kiedyś skończy źle. 

daruj sobie, nikt cie nie stalkuje , chyba tylko własna wyobraźnia na życzenie chęci bycia w centrum uwagi 🙂 ,  nie daj się zwieść pomysłowości tutejszych trolii, poza tym śledzisz te same media, podobne wydarzenia niech więc nie dziw cię że ta żelowa konstrukcja  na twojej szyi   kreuje podobną zinfantylizowaną emocjonalnie strukturę w reakcji na bodziec, wszystkie mózgi nasze są, Homo SS ©️ 2019 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×