Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tiaaa

HEJTERZY i NIE-HEJTRZEZY moze polaczmy sily w dobrym celu?

Polecane posty

Gość Tiaaa

Dzis trafilam na kanal na youtube Therapeutic Mama

Dlaczego mamy zimny dom? https://www.youtube.com/watch?v=K15Lypaq940

I pomimo, ze mam mieszane uczucia co do meskiej czesci tego zwiazku, to ujal mnie komentarz Daviny ""ja wolałabym ze ludzie daja pieniadze dla kogoś który na prawda to potrzebuje. My mamy tyle mozliwosci z irkiem juz dzięki was...samo to ze ogladacie to jest wystarcy. Powiedzcie waszych znajomych o nasza kanał i po mało zwiększymy ogladalność...to z czasem będzie dobry kasy:-)."

Moze zamiast obejrzec kolejna nudna recenzje  torebki LV czy Diora czy innego reklamo-vloga, po prostu zajrzycie na ten kanal? Tutaj przynajmniej jest szansa, ze pieniadze z youtube zostana wykorzystane na ogrzenie 4-orki dzieciaczkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ

https://www.pudelek.pl/artykul/141594/miss_nowego_jorku_mieszkajaca_w_walbrzychu_nie_ma_pieniedzy_na_ogrzewanie_ja_jestem_z_ameryki_jestem_przyzwyczajona_do_wygody/

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebopieklo

jak dobro ma się niby połączyć ze złem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Narobili bachorów, to niech teraz o nie zadbają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa

Proponuje przeniesc sie do 100 metrowego mieszkania. Na jaki huk potrzebne im az 500m? To nie jest normalny metraz dla rodziny nawet z 4 dzieci. W ogole mi ich nie szkoda. Amerykanka moglaby w Polsce zrobic fajna kariere, albo nawet dorabiac na glupich korepetycjach, ale lepiej zalic sie w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 31.01.2019 o 18:56, Bogusia napisał:

Streszczenie plz.

1.luty,  Twoim dniem milczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×