Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Gabrysia1985

Co kupić kobiecie na 35 urodziny

Polecane posty

Gość Gabrysia1985

Witajcie

 

Siostra mojego męża obchodzi dzisiaj 35 urodziny. Z tej okazji zaprosiła nas abyśmy przeszli do niej na kawę w sobotę, i teraz pytanie, jaki prezent wypadałoby jej kupić?

 Jest to osoba bardzo zamożna, która naprawdę wszystko posiada i w zasadzie kupowanie jej jakiegoś kosmetyku itp to musiałby być duże koszty aby ją zadowolić, z drugiej strony myślałam o książce. Ale ona ma całe poddasze zagospodarowane na bibliotekę, wypełnione po brzegi książkami, więc nie chcę po prostu zdublować jej żadnej pozycji.

Myślę po prostu nad jakimś dobrym winem, albo jakimiś słodkościami, ale szczerze mówiąc nie wiem czy to jednak nie za mało na 35 urodziny co byście polecieli polecili mi kupić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merigold

Może zrób jej coś spersonalizowanego, od serca, np. sama upiecz pyszny tort, albo wymyśl jakąś atrakcję - niespodziankę. Prezent nie musi być drogi, aby być fajny. Twój mąż powinien znać swoją siostrę, wiedzieć, co jej sprawi przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia1985

Zaproponowałam upieczenie torta, aale w sumie mój mąż skwitował to bardzo niefajnie, a mianowicie powiedział, że ona w życiu nie upiekła by dla mnie torta, a ja będę pół dnia siedzieć i go robić... i trochę zapał mi spadł. Fakt może nasze relacje nie są zbyt zażyłe no ale już sama nie wiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggh

Krem przeciwzmarszczkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia1985

Ona kremy kupuje sobie sama z najwyższej półki nie będę się ośmieszać żadnymi drogeryjnymi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merigold

To może mąż by pomógł, skoro taki mądry 😛
Ja bym jej chyba zatem kupiła tę nową różową czekoladę (chyba kupię chłopakowi na Walentynki), płyn kawowy z Rossmanna do kąpieli (nic,  że niemarkowy, ale ślicznie pachnie) i jakieś dziwne herbatki owocowe na wagę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Lakierki do trumny, bo zdaniem kafeteryjnych prawików mizoginów 35-letnia kobieta jest już jedną nogą w grobie 😉 A tak poważnie, to może kartę podarunkową do Empiku, żeby sama sobie kupiła jakąś książkę? I do tego kwiaty. Wino pewnie bardzo drogie lubi. Nie ma co się spinać, chodzi o to, żeby nie przyjść z pustymi rękami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może jakąś ładną, elegancką świeczkę/świecznik? Myślę, że to dość uniwersalny drobiazg. Większość kobiet lubi takie rzeczy. Ja sama mam pełno  świeczek, ale zawsze cieszę sie gdy dostanę kolejną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg

Majtki mama size.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia1985

Myślę właśnie o świeczce zapachowej, wiedziałam nawet w home.and.you ale w końcu zrezygnowałam.  Bo przypomniało mi się że ona go nie tylko yankee Candle albo Jo malone. Kurcze naprawdę mam problem z kupieniem czegokolwiek. Ona jest naprawdę taką dość wybredna osobą i potrafi na przykład w twarz powiedzieć, że czegoś iż coś jej się nie podoba. Kiedyś kupiłam  peeling wcale nie tani, bo z  Clinoque to stwierdziła, że z tej serii akurat najmniej go lubi. Moim zdaniem powinna darować sobie taki komentarz no ale cóż takie ma charakter. Więc tym bardziej chciałbym kupić coś niezobowiązującego aby uniknąć jakichkolwiek jej komentarzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia1985

Chyba po prostu podstawienia Jak masz naprawdę dobrą kawę oraz wino Co o tym myślicie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merigold

To dlaczego nie Yankee Candle? Są nie tylko te za stówkę, ostatnio kupiłam taką mniejszą za 30zł. Chyba, że chcesz wydać jeszcze mniej, ale wtedy naprawdę nie wiem, co doradzić 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Skoro jest taka wybredna, to najlepiej dać jej kartę podarunkową. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia1985

Planuję wydać tak około 100 zl

Myślicie że dobra kawa plus jakieś lepsze wino nie wystarczą? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia1985

Może dołączy do tego jeszcze sól do kąpieli z firmy na kom i taką naturalną która przepięknie pachnie Co o tym myślicie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dla ciebie "lepsze wino" to dla niej pewnie sikacz. Już lepiej za te 100 złotych kupić kartę prezentową do Empiku i niech sobie sama kupi książkę, skoro tak lubi czytać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama

Wydaje mi się  że jak osoba posiada naprawdę sporo pieniędzy, to dla niej nie problem pójść do Empiku i kupić sobie książkę. Podarowanie karty podarunkowej kojarzy mi się z dawaniem pieniędzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia1985

No nie wiem wydaje mi się że wina za kwotę 50 zł nie jest z siekaczem można w tej cenie wygrać naprawdę coś godnego uwagi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia1985

Wybrać miało byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merigold
1 godzinę temu, Gość Gabrysia1985 napisał:

Wybrać miało byc

A wiesz jakie dokładnie wino ona lubi i kawę? Bo ja pijam tylko jeden typ wina i jedną markę kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia1985

A jaka kawę ziarnista polecacie i dobre wytrawne czerwone wino? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×