Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rainberry1104

Zmusza mnie do rozbierania przed kamerą

Polecane posty

Hej☺ na początku zaznaczę ze mam 17 lat. 

Zaczęło się niewinnie ... pisał, dzwonił, a ja nie odbierałam lub odpisywalam delikatnie sugerując ze nie jestem zainteresowana znajomością ale po pewnym czasie udało mu się mnie namówić żebyśmy popisali. Zgodziłam się bo w sumie nie widziałam w tym nic złego ale w tedy jeszcze nie wiedziałam na co się pisze 😭😭😭 Tak jak wcześniej zaczęło się normalnie, do momentu aż nie zaczął pisać o sex'ie ... weszłam w ten temat chociaż nie mam w nim żadnego doświadczenia, z myślą że to będzie taki luźny temat i kolejny będzie mi już bardziej pasował ale się pomyliłam. Temat sex'u to jedyny temat jaki chciał poruszać, dlatego napisałam mu ze jednak chce zrezygnować z tej znajomości ale on się wściekł i powiedział ze będę mogła w spokoju wyjść z tej INTERNETOWEJ znajomości tylko w tedy jeśli wyślę mu rozbierane zdjęcia lub pokaże co nie co na kamerce tak aby on się podniecił, a jeśli tego nie zrobię to wyszuka o mnie wszystkie informacje i nie będzie już tak fajnie jak spotkam go na żywo 😭😭😭 Moje pytanie brzmi co mam z tym zrobić ??? Nie chce się przed nim rozbierać i nie chce go spotkać. Pomocy !!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrze radze

Jak najszybciej przerwij tą wiadomość. Na pewno nic mu nie pokazuj, wtedy tylko będzie cię mógł dalej szantażować zdjęciami. Jeśli będzie ci groził, w co wątpię bo prędzej poszuka kolejnej ofiary to zawsze możesz zgłosić to na policję. Proponuje powiedzieć o tym rodzicom bo jeśli jest starszy to podchodzi pod pedofilie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widać nie zawsze internetowe znajomości są przyjemne .

 Dlaczego podałaś nr telefonu? Chyba będziesz musiała zmienić kartę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podałam numeru ... napisał do mnie pierwszy na instagramie, a teraz nie chce się odczepić 😭 na początku chciałam go zablokować ale zaczął wypisywać z innych kont ... więcnie ma to większego sensu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×