Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Do par z dziecmi

Polecane posty

Gość Gosc

Jak spedzacie weekendy? Siedzicie w domu z dziecmi czy je gdzies zabieracie I jak czesto spotykacie sie z innymi znajomymi zeby dzieci pobawily sie z dziecmi waszych znajomych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwony Kapturek
5 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Jak spedzacie weekendy? Siedzicie w domu z dziecmi czy je gdzies zabieracie I jak czesto spotykacie sie z innymi znajomymi zeby dzieci pobawily sie z dziecmi waszych znajomych?

Moje dziecko jest juz na tyle duze, ze samo idzie do kolegow z ktorymi umawia sie smsem. ale oczywiscie spedzamy tez czas razem.

Weekendy mamy zawsze wolne rodzinnie. w ta sobote pospalismy wszyscy do 9:30, potem zrobilismy sniadanie, zjedlismy. potem kazdy sobie posiedzial z 40 minut na swoim laptopie a nastepnie byl super spacer, bylo slonecznie I ziemno ale bez wiatru, I snieg. To spacerowalismy w pieknym duzym parku , rzucalismy sie sniezkami, syn duzo biegal. w sumie poza domem prawie 3 godizny bylismy. potem w domu  "drugie sniadanie" o 14-stej  ;)   potem syn gral a my pojechalismy po zakupy, pozniej zrobilismy obiad. jak zjeldlismy to rodzinnie odcinek serialu I popcorn. Potem syn gral, I tez rysowal sporo; a ja czytalam ksiazke, maz tez poczytal a potem maz zmyl naczynia I  poszedl spotkac sie z kolega. Ja wstqawilam duze pranie , z synem obejrzjrzalam odcinek innego serialu, syn sie wykapal ale jeszcze sobie czytal w lozku do 23ciej prawie. ja tez cyztalam ksiazke oraz siedzialam na necie

Niedziela to znowu spaniel dlugo, sniadanie, syn potem poszedl do kolegi   z ktorym sie umowil. ja troche sprzatalam, oraz czytalam ksiazke. maz umyl samochod, porobil sobie swoje rzeczy na komputerze - duzo "baw sie"  html  rozne cms i inne rozne takie. zrobilismy razem obiad, syn wrocil, zjedlismy I gralismy w rodzinna gre karciana. potem chlopaki razem grail na komupterze w jakas swoja gre. I tak zlecialo.

za tydzien w planach kino w sobote rodzinnie, a ja w niedziele jeszcze ide na kwe z kolezankami.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×