Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania19

wstyd po pierwszym razie

Polecane posty

Gość ania19

 Wczoraj przeżyłam swòj pierwszy raz z chłopakiek  z ktòrym jestem 2 lata bardzo go kocham od roku chciałam się z nim kochać ale ja jestem dość nieśmiała i wstydliwa(nawet jak jestem chora i muszę iść do lekarza to mam problem się rozebrać) i nie byłam w stanie sobie tego wyobrazić jak miałabym się przed nim rozebrać.Wczoraj tak wyszło że zaczeliśmy się całować i stało się.Nie żałuje tego było naprawdę wspaniale był taki delikatny i czuły.Po seksie on chciał żebym została na noc a ja szybko ubrałam się i uciekłam z jego mieszkania on do mnie dzwoni ,pisze chce się spotkać i dowiedzieć co się stało a mi poprostu jest wstyd że widział mnie nago co mam zrobić zależy mi na nim i chciałabym kontynuować ten związek

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ochłoń,tak już jest! Musisz to po

Cytat

 

traktować jakby się to nie wydarzyło i"przejść do porządku dziennego".Spotkaj się z nim i rób tak jakby nic szczególnego się między wami nie wydarzyło.Z czasem,jak się z tym oswoisz możecie do tego wrócić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On 21
1 godzinę temu, Gość ania19 napisał:

 Wczoraj przeżyłam swòj pierwszy raz z chłopakiek  z ktòrym jestem 2 lata bardzo go kocham od roku chciałam się z nim kochać ale ja jestem dość nieśmiała i wstydliwa(nawet jak jestem chora i muszę iść do lekarza to mam problem się rozebrać) i nie byłam w stanie sobie tego wyobrazić jak miałabym się przed nim rozebrać.Wczoraj tak wyszło że zaczeliśmy się całować i stało się.Nie żałuje tego było naprawdę wspaniale był taki delikatny i czuły.Po seksie on chciał żebym została na noc a ja szybko ubrałam się i uciekłam z jego mieszkania on do mnie dzwoni ,pisze chce się spotkać i dowiedzieć co się stało a mi poprostu jest wstyd że widział mnie nago co mam zrobić zależy mi na nim i chciałabym kontynuować ten związek

 

 

Ja jestem chłopakiem i też się boję rozebrać całkowicie przed kobietą. Sam też nigdy nagiej nie widziałem, dlatego nie spieszę się z tym całym seksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość ania19 napisał:

a mi poprostu jest wstyd że widział mnie nago

hmm, skoro już cię widział nago to nie masz się już czego wstydzić tylko czerpać przyjemność z kolejnych zbliżeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leoncjo

jesteście ze sobą 2 lata i zależy wam obojgu na sobie. Powiedzieć prawdę , że to tylko uczucie wstydu. On biedny myśli czy się na niego za coś nie gniewasz, co więcej kocha cię i dzwoni, więc wyobraź sobie, że także cierpi. Powiedz prawdę i albo sami znajdziecie radę na twój wstyd albo zwrócicie się do psychoterapeuty, bo może też być taka potrzeba ale nie uciekaj przed nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danka

Wstyd po pierwszym razie? A jak będziesz badać cipkę u ginekologa to nie będzie wstyd? Ja mam zawsze podczas badań pochwy swego vhłooakz i będzie przy porodach.  Nie można się wstydzić chłopaka! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Nie martw się przeciez już Cie widział. Nie potrzebnie wpadasz w kompleksy... Skoro mu się podobasz to nie ma się czym przejmować...

Pamiętam jak martwiłam się że nie wyglądam jak modelka z gazet czy się spodobam itp ale głowa do góry i uwierz w siebie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosztoszok

masakra XXI wiek, nie wierzę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×