Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Szukam dziewczyny

Polecane posty

Gość Gosc

Witam. Mam 30 lat i marzy mi się choć raz doświadczyć spotkania w klimacie gfe z fajną i naturalnie piękną, seksowną dziewczyną w wieku do 22 lat (po wcześniejszym okazaniu fotek), ale pełnoletnią, bo nie chcę problemów. Nie chcę starszych, bo boję się dominacji.

Ja bardzo kulturalny i przystojny Pan, na pewno nie zrobię Ci krzywdy, bo szanuję kobiety. Zadbany. Mam dużo wolnego czasu i tylko jedną wadę - jestem nieśmiały oraz jedno pragnienie - doświadczyć wreszcie bliskiego kontaktu z kobietą. Prawiczek. Dlatego szukam delikatnej dziewczyny.

Przyjdę elegancko ubrany i oczekuję, że Ty będziesz w pięknej, bordowej ...ence odsłaniającej do połowy Twoje zgrabne uda. Na powitanie dam ci czekoladki lub kwiatki i szarmancko ucałuję Twoją dłoń oraz stópki, a Ty skarbie mnie przytulisz oraz dasz mi słodkie buziaczki w policzki zapraszając na kolację przy świecach. Wszystko powoli i bez pośpiechu. Puścisz romantyczną melodię, skosztujemy krwistego mięska z wołowiny popijając czerwonym, wytrawnym winem. Po kolacji zatańczymy wtuleni i wpatrzeni w siebie jak w obrazek prawiąc sobie czułe komplementy. Zaczniesz mnie powoli całować i rozbierać, a ja Ciebie... Mnie rozbierzesz do naga, a ja zostawię cię w koronkowych majteczkach i biustonoszu odsłaniającym Twoje cudowne piersi. Nasmarujesz mnie olejkiem, a ja Twoje jędrne ciało. Położysz mnie na wygodnej leżance i ubrana w bikini zrobisz mi swoim ciałem relaksujący masaż erotyczny z finałem w Twoich ustach, czyli tzw. lodzik. Niczego więcej nie pragnę, tylko dużo czułości, uśmiechu i twojego słodkiego spojrzenia oraz autentyczności! Przede wszystkim autentyczności i zaangażowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×