Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Z kim najczęściej uprawiają seks nastolatki?

Polecane posty

Gość Gosc

O facetach w jakim wieku marzą najczęściej młode dziewczyny, powiedzmy 18-25 lat? Z kim najchętniej by się kochały? Z rówieśnikami czy jednak Panami po 30-tce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel

Ja jako nastolatek który troche dziewczyn zna udzielę ci niestety mało satysfakcjonujacej odpowiedzi. Otóż... To zależy od dziewczyny. Znam takie które uważają rówieśników za dzieciaki i szukają dojrzałych mężczyzn. Ale są takie (chyba nawet jest ich trochę więcej) które wolą faceta w swoim wieku, ew kilka lat starszego, a seks z facetem po 30 uważają za oblesny. Z młodymi chłopakami jest łatwiej lubią i młode i stare byle by nie straszyły wyglądem xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość homoseksualny

Ja lubie posowac takich mlodych chlopaczkow. 16-19 lat najepsze ciasniutkie pupcie. Sam ma 31 lat i powiem ze te mlode chlopaki lgna do mnie jak pszczoly do miodu. A jak fajnie stekaja podczas posowanka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam
13 minut temu, Gość homoseksualny napisał:

Ja lubie posowac takich mlodych chlopaczkow. 16-19 lat najepsze ciasniutkie pupcie. Sam ma 31 lat i powiem ze te mlode chlopaki lgna do mnie jak pszczoly do miodu. A jak fajnie stekaja podczas posowanka. 

Nie sądzę, młode chłopaki raczej nie lgna to 30 letnich stulejarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×