Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xxooxx

praca dla nauczycielki w wakacje

Polecane posty

Gość xxooxx

dzien dobry, umieszczam wpis na tym forum, poniewaz mam nadzieje, ze moze mamy zainspiruja mnie jak szukac pracy w wakacje. Jestem nauczycielka w szkole, ale tylko do czerwca. Pracowalam z doroslymi, wiec wiem, ze nie mam zle, bo przynajmniej mam czas na szukanie dodatkowej pracy (w innych branzach pracuje sie 8-10-12h). Takie zatrudnianie nauczyciela jest wbrew prawu, bo mozna bylo dac mi umowe do 31.08 i obowiazek pracy np. podczas akcji Lato w miescie, ale dyrektorowi latwiej  bylo zrobic wlasnie tak.

Poniewaz awans zawodowy wydluzono dla mnie do 2 lat i zrobie go tylko wtedy, gdy bede pracowac te 2lata w jednym miejscu ciagiem to zakladam, ze i tak go nie zrobie.

Gdzie moze pracowac nauczyciel logopeda, polonista z uprawnieniami do nauki angielskiego?

Podpowiedzcie prosze? Szukam pracy na wakacje lub na stale. W naszym kraju pracownika traktuje sie jak psa, a ja nie chce czekac az przylgnie do mnie latka nieroba-nauczyciela (bo nauczyciel uwazany jest za nieroba, choc po pracy 5godz. w halasie, harmidrze wsrod kotlowaniny dzieci dochodzi sie do siebie tez jakis czas).

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StevBick

Avantages Clomid Buy Tadalis Sx Now Pediatric Dosage Amoxicillin Susp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×