Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Natalia

Uprzykrzanie w pracy

Polecane posty

Gość Natalia

Witajcie,

pracowałam w pewnej firmie X przez pół roku aby sobie dorobić na studia. Jednak po pewnym czasie spostrzegłam, że na moje zmianie (cały czas te same osoby) pracują sami leserzy, a ja jako jedyna dostawałam opiernicz od szefowej. Dla zabawy. I wiedzieli o tym wszyscy. Wszyscy brali w tym udział. Praca była bardzo wymagająca, toteż starałam się dostosować, upraszczać pewne czynności aby mieć czas na zrobienie innych rzeczy, jednak ciągle mi je dokładano, czepiano się o szczegóły, bądź uprzykrzano wykonywanie pewnych czynności a nawet samą obecność w pracy. Kierownictwo czerpało radość z robienia mi przykrości wiedząc, że nie mogę nic zdziałać. Nie można tego było załatwić w żaden sposób, toteż się zwolniłam. Jednak ciekawi mnie, dlaczego takie sytuacje miały miejsce i dlaczego tylko ja byłam ofiarą. Chciałabym poznać Wasze zdanie na ten temat.

Pozdrawiam,

Natalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_sosenka

Miałam bardzo podobny problem. Postanowiłam, że tak tego nie zostawię, i zgłosiłam się do prawnika. Wybór padł na mecenasa Cyrańskiego z Łodzi, bo on się zajmuje prawem pracy. Na spotkaniu z nim dowiedziałam się, że takie zachowania szefa, kolegów czy kogokolwiek, z kim spotykasz się w pracy, to mobbing. Nikt, kto jest tak traktowany, nie musi tego tolerować. Ja z moim mecenasem poszłam do sądu i dostałam odszkodowanie. Ty też masz prawo się bronić i walczyć o swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonamirka

To co opisujesz to jest mobbing. Idź do prawnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliope

Sprawami tego typu zajmuje się mecenas Cejrowski z Tczewa,w całym Trójmieście nie ma nikogo tak skutecznego i zaangażowanego w obronę praw pracownika. Znajdziesz kancelarie na Facebooku albo masz namiary na stronie www

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajteks

Sprawami tego typu zajmuje się mecenas Cejrowski z Tczewa,w całym Trójmieście nie ma nikogo tak skutecznego i zaangażowanego w obronę praw pracownika. Znajdziesz kancelarie na Facebooku albo masz namiary na stronie www

Kancelaria  Cejrowskich znana jest nie tylko w Trójmieście, mój znajomy z Bydgoszczy korzysta z ich pomocy przy prowadzeniu firmy, W razie pytań, wątpliwości dzwoni albo kontaktuje się mailowo. Większość spraw da się załatwić na odległość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×