Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość megapoirytowana

przegladplacowy.wip

Polecane posty

Gość megapoirytowana

Witam
UWAŻAJCIE na portal przegląd płacowy wip. Wydawało mi się że ich polityka marketingowa skierowana jest do osób starszych którzy łatwo dadzą się namówić na prenumeraty a potem muszą płacić. Ku mojemu ogromnemu zdziwieniu sam dałam się wrobić NIETAKTOWNEJ POLITYCE. Zadzwoniła Pani zaproponowała kilka "bardzo atrakcyjnych" prenumerat oczywiście niezobowiązująco w ciągu 14 dni od otrzymania można zrezygnować. Myślę sobie może warto sprawdzić. Zamówiłam, oczywiście po pierwszej otrzymanej korespondencyjnie przesyłce zrezygnowałam iiiiiiiiiiii się zaczyna. Okazuje się iż otrzymałam tylko jedną prenumeratę na email, z której zrezygnowałam tak myślałam, ale  druga była w SPAM  i też trzeba było z niej zrezygnować. Jak się teraz okazuje rezygnacja z jednej nie skutkuje rezygnacja z drugiej. Niestety podczas rozmowy telefonicznej pani poinformowała mnie iż wystarczy w jednym email złożyć rezygnację. A teraz wystawili fakturę i trzeba płacić. UWAŻAM ŻE TO NACIĄGACZE KTÓRZY MAJĄ BARDZO NIESMACZNĄ POLITYKĘ MARKETINGOWĄ. Gdyby ich prenumerata była godna uwagi cieszyłaby się zainteresowaniem nie musieli by uciekać się do takich metod.

Z poważaniem
megapoirytowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×