Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tylomelania

kolejki do rejestracji w przychodni

Polecane posty

Gość tylomelania

Czy u was też jest tak że człowiek pół dnia próbuje zarejestrować się wprzychodni do lekarza bo telefon w rejestracji albo zajęty albo nikt nie odbiera? No cos człowieka trafia !! Jedyna opcja by dostac sie do lekarza bez problemu to jechac godzine przed otwarciem przychodni i czekać w kolejce by nie brakło miejsc. To jest chore co sie dzieje w naszym kraju ! Ja mam dwójke dzieci i jak mam z nimi jechac o 6 rano pod przychodnie stac i czekac na numerek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja mam przychodnię ktora ma kontrakt z Nfz,i bez problemu dodzwaniam się i tego samego dnia mam wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupka

gość a gdzie mieszkasz? u nas tezjest na telefon albo mega kolejki przed przyuchodnia jeszcze przed otwarciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

U mnie tak czasem było gdy jeszcze mieszkałam w Polsce. Przychodnia w Warszawie. Po jakimś czasie nauczyłam się, że lepiej dzwonić pod koniec tygodnia np. czwartek i od razu umawiać się na popołudnie. Zapisy były od 7 rano więc nigdy nie wiedziałam czy załapię się przed pracą, czy brać wolne, czy w ogóle będą terminy na ten dzień - generalnie tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syn Marka

Najlepiej w tym kraju nie chorować 😄 a jak już zachorujesz to licz się że tanio nie będzie 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grqng

Najgorzej jest na SOR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×