Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kinga

Zespół na wesele Mazowieckie

Polecane posty

Gość Kinga

Witam! Już odliczam dni do najważniejszego dnia w moim życiu i teraz jestem w trakcie poszukiwania zespołu. Marzy mi się zespół, który gra w stylu biesiadnym i tylko na żywo. Ma w repertuarze ludowe, biesiadne i disco polo. Za polecenie fajnego zespołu pięknie dziekuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga
1 minutę temu, Gość Kinga napisał:

Witam! Już odliczam dni do najważniejszego dnia w moim życiu i teraz jestem w trakcie poszukiwania zespołu. Marzy mi się zespół, który gra w stylu biesiadnym i tylko na żywo. Ma w repertuarze ludowe, biesiadne i disco polo. Za polecenie fajnego zespołu pięknie dziekuję i pozdrawiam.

Szczególnie nie mogę się doczekać nocy poślubnej bo wtedy stracę dziewictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula

Jeśli mogę Ci cokolwiek jeszcze poradzić, to zespół Weekend Band. Każda nutka udeżona w punkt po prostu. Głos z mikrofonu pięknie płynie otaczajac swoją ciepłą barwą całą salę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ida

My mieliśmy weselny zespół Fiesta na imprezie jubileuszowej rodziców i sprawdzili się genialnie, zabawa do białego rana, wszyscy tańcowali, śpiewali, była moc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzzynnaa

Zespół Blers jest fajny. Weseli ludzie pełni spontanu!! Nie będzie z nimi nudno! Gwarantuję, bo sama ich widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×