Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taktoja84

Czuję się samotna, bo...

Polecane posty

Gość taktoja84

No hej. Przyszłam sie pożalić. Może ktoś pocieszy słowem, coś podpowie? Czuję się samotna. Myslę że swoje korzenie ma to już w dzieciństwie. Ojciec wyjechał gdy byłam mała, matka nie traktowała zbyt dobrze, więc nie mam ochoty na bliższe kontakty z nia, siostra, cóż, zawsze trzymała z matką, za nastolatka kłamała jej na mój temat, manipulowała nią abym to ja wyszła na tą gorszą. Czyli z rodziną mi sie nie poszczęściło. Potem kilka przyjaźnii z czasów liceum. Jedna przyjaciółka potykałą sie za placami z moim chłopakiem, druga zaczęła pokazywać jakieś toksyczne zachowania. Oczyściłam  się  z takich znajomości dla własnego dobra. Na dzień dzisiejszy mam kilku fajnych i dobrych ludzi w swoim otoczeniu ale to raczej luźne znajomości gdzie tak naprawdę nie wiem na ile moge na nich polegać. I już nie wiem czy to ze mną coś nie tak czy to nie miałam po prostu szczęścia do ludzi. Wiem na pewno ze dzieciństwo wpłyneło na moje wybory: najpierw złe a teraz mam wrażenie że nie umiem nawiązywać znajomości, że bardzo się w sobie zamknęłam i uciekam od ludzi, nie potrafię utrzymywać znajomości.  Ktoś z was ma podobne doświadczenia, jakoś sobie z tym radzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Cześć. Potwierdzam: życie.

Mam podobnie, z rodzicami, siostrą która kręci manipulacyjne lody dla siebie.

Odizoluj się od tego. Toksyczni ludzie,  nawet jeśli okaże się to najbliższa rodzina nie powinni mieć miejsca w twoim życiu. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

głasku głasku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×