Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arystotelesplaton

Buty w domu?

Polecane posty

Zapewne większość z was uwielbia chodzić w domu boso. Zdjęcie butów, to dla wielu ulga i komfort. Co jednak, jak ktoś nie lubi paradować boso po mieszkaniu, a jednocześnie nie lubi typowych kapci i klapek. To do tej mniejszości zapewne należę ja. W domu uwielbiam chodzić w trampkach czy adidasach. Bose stąpanie po podłodze zdarza się niezmiernie rzadko. Jak wiele z was, też podobne ma przyzwyczajenie i raczej skarpetki, to zbyt mało na to co ma się na stopach. Jakie lubicie mieć buty będąc w domu, spędzając dzień, wieczór, popołudnie. Pytanie bardziej kieruję do tych, którzy raczej nie lubią przebywania na boso. Co oprócz trampek i adidasów uważacie, że możliwe jest do domowego przebywania? Jakie wy preferowałybyście i preferujecie domowe obuwie. Czy macie podobnie jak ja specjalne zestawy bucików tylko do chodzenia po domu. U mnie nazbierało by się z 10 różnych domowych par bucików od adidasów rozpocząwszy, po balerinki skończywszy. Temat uważam za otwarty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trampki super

Cieszę się, że nie jestem sam, temat mnie zainteresował. Też chodzę w domu w trampkach typu conversy. Cieszę się, że to już jest kolejną osoba, która w domu chodzi w trampkach... Ktoś jeszcze i co.... Bardzo lubię trampki te trochę wyższe za kostkę. 

Pragnę dodać że praktycznie nie zdarza mi się chodzić w butach w których byłem na zewnątrz jest jedna zasada że te które są do używania w domu są tylko do domu. Bardzo często kiedy idę na zaproszenie do czyjegoś innego domu to w torbie mam ze sobą parę adidasów zupełnie nowych specjalnie przygotowanych na spotkanie u z Bardzo szanuję to nasze narodowe przyzwyczajenie że u znajomych i jak jesteśmy zaproszeni chodzimy w skarpetkach ja tego do końca nie lubią więc mam zawsze dodatkowe buty ze sobą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antypoślizgowe

Skarpety antypoślizgowe. Zimą grube, latem typu stopki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×