Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jasia

Skoro tu jestescie to moze polecicie mi kanaly podobne do Beaty M.

Polecane posty

Gość jasia

Spodobal mi sie ten kanal dawno juz nie mialam czegos takiego. Moga tez byc zagraniczne kanaly. Chodzi o to zeby Pani miala gust ladnie sie ubierala malowala zeby miala cos w glowie jakies inspiracje home decor. Bardzo lubie tez ogladac ladne wnetrza mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roza

Bogiesilver polecam jest ladnie ubrana , pomalowana, mieszka w ladnym domku dba  o swoje cialo by mu niczego nie brakowalo jest muzykalna i lubi dzieci Nelke i Leosia udane dzieciaczki, rodzinna jest bardzo polecam.Sama inspiracja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Co do Boogie, to potrafi handlowac, reklamowac i jest slupem reklamowym, jej dzieci tez. Ladne mini- mieszkanko. Zadbana. Czy ma cos w glowie, tak galonki, zakupy w Biedronce i Lidlu (taloniki?). Jesli Boogi nie to moze Maziowa Szkocja. Vlogerka tez cieekawa. Ocen prosze sama i koniecznie daj znac. 

😜😇😇

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vlogerka

Chodzi o to zeby Pani miala gust ladnie sie ubierala malowala zeby miala cos w glowie 

x

Jasiu,

ona nie ma gustu, ubiera sie beznadziejnie a co do glowy to nie wiem, ale widzac jak sie zachowuje, to raczej trzeba przyznac ze niewiele w niej ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przecież to pytanie ktoś zadał w lutym. Sądzicie, że jeszcze czeka na odpowiedź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Przecież to pytanie ktoś zadał w lutym. Sądzicie, że jeszcze czeka na odpowiedź?

Brawo,  to tylko kolejna sonda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×