Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sławomir S

zestaw MAJORKA

Polecane posty

Gość Sławomir S

komoda- szpary między szufladami są różne. szafa- zawias od drzwi niekompletny a drzwi są krzywe. Blaty są krótsze niż boki-!!! Szuflady blokują się i zacinają- nie są spasowane!!!! okleina na rogu blatów nie jest dokładnie przyklejona. Kołki na ściankach bocznych nie zawsze pasują w otwory- ale jak się ściśnie to się poddają!!! Boczne ściany zamontowane do dolnej i górnej części nie trzymają równej odległości- wygląda jakby były zamontowane z nieprzewidywalnymi różnicami- raz jest 1mm na zewnątrz a czasami do środka 1 mm. Tylna ścianka od komody zrobiona chyba z odpadów, bo składa się z 3 części łączonych 2 listwami plastikowymi - i dodatkowo w sumie są za krótkie (około 7 mm)- jak to zamontować? Zestaw składa sie z 7 kartonów, rozpakowałem 3  i mam dość.  Stary system gospodarczy łykał niedoróby ale dzisiaj są czasy inne a  firma BODZIO chyba coś przespała...

 Faktura nr 1235/2019 na wartość 3.091,90. Reklamacja w drodze. Zaproponowałem zwrot mebli. W następny kroku zrobię filmik i udostępnię wraz z moimi danymi.  Podsumowanie słowem wstyd to mało. Nie lubię krytykować ale meble były dla mojej 9 letniej córki, a nasze dzieci powinny mieć dobre rzeczy.    Co na to producent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×