Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aleksowa

Meble modułowe Adriana Furniture

Polecane posty

Gość Aleksowa

Hej, planuję z mężem remont salonu w domu a przy okazji wymianę mebli na nowe. Do  remontu jeszcze trochę bowiem planujemy zrobić go na wiosnę a teraz rozglądamy się za meblami. Głównie chodzi  mi o kanapę narożną. Chciałabym aby była fajna i ale też aby można było zrobić z kanapy narożnej, kanapę i fotel. Dlatego rozglądam się za meblami modułowymi.Nigdy nie miałam kanapy narożnej modułowej i chciałabym Waz zapytać jak wygląda funkcjonalność takiego mebla w praktyce. Mam już upatrzoną wprawdzie kanapę tego rodzaju https://adrianafurniture.com/pl/linia-contempo/76-kasper.html#/892-tkanina-prestige_warwick_lilac/1031-bryla_kasper-naroznik_xl_prawy , ale wciąż się waham czy lepiej wybrać komplet (kanapa  i fotel) czy jednak zdecydować się na mebel modułowy. Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jenny

Miałam kanapę modułową. Wygodny mebel pod warunkiem że jest dobrej jakości i zaczepy mocujące elementy mebla szybko się nie psują. Mając wybór pomiędzy mniejszą kanaapą i fotelem a kanapą modułową, wybrałabym to drugie rozwiązanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×