Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Garbi

brak krwawienia ciąża? test-

Polecane posty

Gość Garbi

Nie wiem czy będzie możliwe uzyskanie odpowiedzi na moje pytanie ale pisze ponieważ nie mogę znaleźć na żadnej stronie jednoznacznej dla mnie odpowiedzi. Moje pytanie dotyczy ciąży od 22-06 mam okres a właściwie był to jeden dzień krwawienia a kolejne dni to tylko niewielkie plamienie myślałam że to może ciąża dlatego dziś rano wykonałam test ciążowy który niestety wyszedł negatywnie i teraz nie wiem już co może być przyczyną braku krwawienia, dodam że jedyny stosunek bez zabezpieczenia miał miejsce 14 dnia poprzedniego cyklu czyli 19dni temu. Co mam zrobić udać się do lekarza czy odczekać kilka dni i powtórzyć test?Z dodatkowych objawów mogących sugerować ciążę są częstsze oddawanie moczu także w nocy 2-3x, mam wrażenie że moje piersi są nabrzmiałe i huśtawki nastroju, ale równie dobrze mogą to być objawy stresu przemeczenia? skoro test wyszedł negatywnie? Będę wdzięczna za odpowiedz i radę pozdrawiam Kama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radzia
Powtórz test.....i spokojnie czekaj......na wizytę u ginekologa zdecydowanie za wczesnie.......mozesz narazic siebie na niepotrzebny stres (podejzenie ciąży pozamacicznej, bądz martwej, tak wczesnie nie bije serduszko u dziecka). Zrób nawet kilka testów co dziennie i spokojnie odczekaj co najmniej 2 tygodnie.....mówie to z własnego doswiadczenia..Zycze jednak pozytywnego testu, bo rozumiem ze to oczekiwana ciąza????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garbi
faktycznie odczekam kilka dni i zrobię ponownie domowy test dobrze że nie kupiłam dziś kolejnych bo by mnie nie potzrebnie korciło :)) tak to bardzo oczekiwane dzieciątko :)) pierwsze jak można zauważyc i od niedawna w planach ale chciałabym już...już pozdr kama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garbi
dzis odebrałam wyniki test beta hcg:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garbi
wyniki test beta hcg:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garbi
odebrałam wyniki test beta hcg:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garbi
odebrałam wyniki test beta hcg:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garbi
kurde wicna mi tekst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garbi
odebrałam wyniki beta hcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garbi
beta hcg:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garbi
nie juz mam dość o co chodzi dlaczego to zjada wynik testu 2 w pt wizyta u gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wynika 2 - w ciąży nie jesteś - po prostu miałaś skąpszy okres i tyle - może nałykałaś się ibupromu? on powoduje zmiejszenie krwawienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×