Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

npaka2

Test owulacyjny

Polecane posty

Mam do was pytanko. Czy jeśli test owulacyjny jest pozytywny a ciążowy nie, to oznacza brak ciąży? Jestem ok. 60 dni po stosuku, w 17 dniu cyklu 30 dniowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość co

Pozytywny test edukacyjny oznacza OWULACJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola

Jak test ciazowy jest negatywny to znaczy ze jestes w ciazy. Najlepiej powtorz w razie czego jutro rano jak znowu ci wyjdzie negatywny ciazowy to na pewno ciaza....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko czytałam że podwyzsza sie poziom lh a testy negatywne ciążowe. Owulacyjne pozytywne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelia

Tester owulacyjny pokazuje kiedy będziesz miała lub masz dni płodne, czyli komórka jajowa dojrzeje na tyle by mogła być zapłodniona. Test ciążowy to urządzenie, które pokazuje to zapłodnienie 😜 A jakiego testera owulacji używasz? Ja ci polecam tester ze śliny afrodyta, sama stosuje, kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Gość Kornelia napisał:

Tester owulacyjny pokazuje kiedy będziesz miała lub masz dni płodne, czyli komórka jajowa dojrzeje na tyle by mogła być zapłodniona. Test ciążowy to urządzenie, które pokazuje to zapłodnienie 😜 A jakiego testera owulacji używasz? Ja ci polecam tester ze śliny afrodyta, sama stosuje, kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.

miałam facelle słupkowy i wczoraj byl najpierw 1 słabsza od kontrolnej a potem 2 mocne a dzisiaj znow testowa slabsza od kontrolnej. Ciazowe negatywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×