Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monika

Problemy z zajściem w ciążę

Polecane posty

Gość Monika

Cześć dziewczyny staram się o dziecko już 9 miesięcy i nic . Badania jakie wykonałam to TSH 1.82 prolaktyna 11.13 lh o FSH stosunek równy 1 . Estradiol 42.66 . Te wszystkie badania wykonalam w 3 DC . Progesteron 7 dni po owulacji 18.80 ,15, lub 12 zależy od cyklu . Teraz byłam u lekarza w 11 DC i mój pęcherzyk ma 11 mm. Cykle zwykle mam 29-30 dni . Lekarz powiedział mi że w tym miesiącu nie zapowiada się na owulację . Na macicy czysto . Nie mam żadnego polipa . Jajniki prawidłowej wielkości .
Martwią mnie plamienia w środku cyklu które trwaja do 3 dni ale lekarz stwierdził że to plamienia okolowolacyjne. Od kiedy zaczęłam się starać o dziecko mam też plamienia w drugiej fazie cyklu w 20 lub 21 DC m co drugi cykl lekarz przepisał mi luteinę i duphaston ale on mi nie pomógł wręcz przeciwnie pogorszył problem po plamienia byly bardziej intensywne. martwi mnie wielkość mojego pęcherzyka czy faktycznie jest za mały jak na ten dzień cyklu?
Miałam dwa monitoringi cyklu i przecherzyki pękały prawidłowo. Co może być nie tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może u partnera coś nie tak. Jeżeli nie to może być wszystko ok ale po prostu się jeszcze nie trafiło. Tak bywa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

U męża wyniki ok . Martwią mnie te plamienia . Nie wiem co robić . Mam chyba depresję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak to nie wiesz co robić. Starać się dalej. I wyluzuj bo się spinasz za bardzo i może dlatego nic nie wychodzi. Naprawdę czasem zdrowi ludzie starają się dużo dkuzrj8niz 9 miesięcy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czasami trzeba trochę odpuścić ,9 mcy to jeszcze nie dramat ,zacznijcie cieszyć się z sexu a wtedy zaskoczy ,bo problem zaczyna być u Ciebie w głowie, a jak to będzie postępowało to wtedy to już może być naprawdę trudno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyrafa

A skad my mamy wiedziec, skoro nawet lekarze ci jeszcze nie powiedzieli co jest przyczyna? A ile masz lat? Blizej 30, czy ponad 40? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Mam 26 lat mój mąż 35 lat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trrra

Do roku spokojnie się starajcie. Na badania po roku regularnych starań. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marrita

Poczytaj o ziołach, ja nie mogłam zajść w ciążę przez 2 lata, kupiłam mieszankę na płodność i w 1 cyklu się udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marrita

To chyba zioła ojca Sroki z tego co pamiętam pilam przez pierwszą połowę cyklu do owu i bum od razu ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoi89

Ja wszystkim starającym się o dziecko polecam zacząć sobie wyznaczać dni płodne, ja to robiłam za pomocą komputera cyklu myway, który na podstawie temperatury ciała, poziomu hormonu LH i jakości śluzu szyjkowego robił to bardzo precyzyjnie. Dziś mam dwójkę dzieci. Kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyrafa

To jestes mloda, probujcie i racje ma osoba, ktora napisala, ze dopiero po roku zaczynaja sie badania. Po prostu z tych danych, ktore napisalas chyba nikt Ci nie powie o co chodzi:-)to prawda, ze musisz wyluzowac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×