Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamusia na pazdziernik

Jaki wózek z dużą gondola?

Polecane posty

Gość Mamusia na pazdziernik

Ciąża potwierdzona. Termin 6 październik. Można rozglądać się powoli za wyprawka 😊 Potrzebuje wózka ktory cała zime posłuży dziecku i pomieści dziecko w kombinezonie, spiworek...

Dodam, ze szukam uzywanego wózka do 500-600 zł więc nie chodzi mi o najnowsze kolekcje 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusia na pazdziernik

Aha

Wózek musi miec pompowane wszystkie 4 koła, przednie koła skrętne, możliwość jazdy przodem i tyłem oraz opcje zamontowania fotelika na stelażu. Najlepiej Tako, ale inne opcje tez rozwaze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jedo fyn. Duze kola duża gondola. Uzywane powinnaś dostać za 600 zl, nowe sa pi 2 tys. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nowego na milion procent nie kupisz za 500-600 zł. Tylko używane. Zobacz na olx. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusia na pazdziernik
12 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Nowego na milion procent nie kupisz za 500-600 zł. Tylko używane. Zobacz na olx. 

Czytanie ze zrozumieniem się kłania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Też uzywam jedo fyn i jestem zadowolona. Kupiliśmy taki, bo syn miał się urodzić duży. Używalismy gondoli od października do maja. Wg mnie ten wózek spełnia opisane przez Ciebie wymagania. Nie wiem tylko jak z kompatybilnością z Twoim fotelikiem, bo używaliśmi maxi cosi. Do większości fotelików są przejścówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×