Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ttruskawka

Dzieci z mieszanych związków

Polecane posty

Gość Ttruskawka

Czy są tutaj mamy takich dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosc

Ja nie mam dzieci. Ale moja sasiadka ma dziecko z wlochem. Dziecko ma ciemne wlosy oczy brwi rowniez. Kolor skory ma raczej normalny ale widac po rysach twarzy ze nie jest typowym Polakiem. Chlopiec sympatyczny jest raczej lubiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkk

a jakie masz pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
38 minut temu, Gość Goosc napisał:

Ja nie mam dzieci. Ale moja sasiadka ma dziecko z wlochem. Dziecko ma ciemne wlosy oczy brwi rowniez. Kolor skory ma raczej normalny ale widac po rysach twarzy ze nie jest typowym Polakiem. Chlopiec sympatyczny jest raczej lubiany.

Dziecko z Włochem w dzisiejszych czasach nic specjalnego, nie wszyscy Polacy są blondynami z bladą cerą a Włosi często są katolikami, tyle że nazwisko inaczej brzmiące

na pewno problem może sie pojawić gdy ojciec jest muzułmaninem albo czarnoskórym, tutaj różnie bywa, chociaż znam przykłady gdzie nie ma żadnych problemów, obie kobiety wykształcone, lekarki

znam małżeństwo gdzie ojciec jest latynosem, bardzo miło przyjęty do rodziny, byłam na weselu, jedno z lepszych jakie widziałam :) rodziny się polubiły, dzieci mają bardzo urodziwe, chociaż włosy nie czarne ale skóra wygląda cały rok jak opalona, i nie sądzę by miały z powodu swojego pochodzenia przytyki  (są jeszcze małe), ale faceta wszyscy traktują jak Polaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja szwagierka ma dziecko z ciapatym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ttruskawka

Tu autorka. Gość kkkk mam pytanie dotyczące pielęgnacji włosów. Mam 5 mies córkę mulatkę. Narazie ma czarne proste włoski. Chcę się przygotować na pielęgnację włosów afro. Czy szampon i odżywka ew. Olejki wystarczą, i co z podcinaniem włosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jak to jest z wychowywaniem takich dzieci? czy waszym zdaniem warto je wysyłac na jakies zajęcia grupowe dla maluchów? Czy to będzie dla nich szok, bo inne dzieciaki będą na nie krzywo patrzeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Lepiej trzymać w domu w klatce i nigdzie nie wypuszczać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś gość choć mam nicka
3 godziny temu, Alinda napisał:

a jak to jest z wychowywaniem takich dzieci? czy waszym zdaniem warto je wysyłac na jakies zajęcia grupowe dla maluchów? Czy to będzie dla nich szok, bo inne dzieciaki będą na nie krzywo patrzeć?

głupie pytanie, masz 15 lat czy jesteś taka ograniczona? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś gość choć mam nicka

znam takie osoby.

Moja koleżanka ze studiów mieszka w Warszawie /wczesniej Wrocław/. ma męża Amerykanina, jest bardzo ciemny. mają dziecko obecnie dwuletnie. wiem, ze sprowadzają ze Stanow preparaty dla włosów małej. albo sobie przywoża jak tam lecą - latają raz na rok wszyscy na jakos 3 tygodnie.

znam też  związek Polka-Grek, dzieci mają bardzo ciemne mocne gęste włosy ale ona też akurat ma jak na Polkę dosc ciemne mocne włosy. ale maja proste włosy te ich dzieci., nie mieszkają w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×