Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc 12

staż z pup

Polecane posty

Gość gosc 12

Zapisałam się do urzedu pracy i przyznano mi 2 profil , mogę iść na staż. Tylko baba nie do końca wytłumaczyła mi na jakiej zasadzie to jest , czyli co np mam napisać do jakiejś firmy czy mnie przyjmą na staż a jak się zgodzą to potem do pup znowu po to skierowanie ?? ale skąd mam wiedzieć czy pup ma kasę już na te staże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Www

Możesz sobie sama znaleźć pracodawcę , który zgodzi się dać ci staż, wtedy zgłaszasz to do up. Możesz przeglądać ogloszenia z ofertami staży i pracy na stronach urzędu pracy jak coś cię zainteresuje to idziesz do up i dostajesz skierowanie na staż. Musisz wtedy zadzwonić w to miejsce i umówić się na rozmowę kwalifikacyjną. Bierzesz ze sobą to skierowanie i wtedy pracodawca ci tam daje pieczątkę, coś uzupełnia i musisz zanieść to z powrotem do up i albo dostajesz informacje od pracodawcy, że cię chce, albo nie i dalej szukasz. Staże to jednak dziadostwo. Jesteś dosłownie niewolnikiem. Pracujesz cały etat jak normalny pracownik za 900zl, porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 12

Wiem , że to porażka , ale co zrobić jak nie mogę znaleźć pracy , dobry i staż. Chociaż znalazłam taki projekt z Ue staż na 3 miesiące niewiem czy to nie jest lepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Www

Ja też nie mogę znaleźć pracy 😕 ale ja to nawet na staż nie mogę się dostać. Już od sierpnia jestem zarejestrowana i dobija mnie ta sytuacja. Pierwszy staż miałam w 2010 roku i 9 lat temu była taka sama kasa za staż jak teraz 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 12

Może lepszy jest ten staż z UE ,  trochę większa kasa, szkolenie darmowa i pracodawca musi przyjąć Cię na 3 miesiące potem. Sama niewiem kiedyś na stronie PUP było ogłoszenie , żeby wysłać swoje CV na staż 6 miesięczny , wysłałam i do tej pory nikt z Pup do mnie nie oddzwonił więc pewnie na staż z pup się nie dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin_90

Lepsze są staże w ramach projektów POWER niż te z UP. Tam wychodzi czasem nawet 1200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin_90

Moim zdaniem jest sens iść na staż tylko wtedy, gdy chcesz zdobyć doświadczenie w konkretnej branży. i on ma w tym pomóc Jeśli to ma być byle gdzie i na przeczekanie to już lepiej iść do sklepu za najniższą krajową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×