Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sreta

Odkąd przytyłam ludzie są dla mnie niemili

Polecane posty

Gość Sreta

Jeszcze kilka lat temu byłam piękna. Szczupła wesoła taka pełna radości. Wydawało mi się że świat jest fajny że ludzie są życzliwi. Wszystko zmieniło się po ciąży. Przytyłam nie mogę schudnąć przez hormony. I nagle okazało się że ludzie wcale nie są mili. Ze maja cię w dupie. Ze cie nie zauwazaja. Tylko dlatego że jesteś gruba i brzydka. 

Wielokrotnie zdarzyło mi się nie wejść do autobusu z wózkiem bo był przepełniony czy do windy w centrum handlowym. Nikt się nie odsunął nikt nie ustąpił. Pewnie gdybym była piękna blondynka taka jak kiedys byłoby by inaczej. Teraz jestem tylko gruba matka i najlepiej jak zejdę wszystkim z drogi. Straszne zderzenie z faktami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhh

ja Zauważyłam ze każdy rości sobie prawo do krytykowania i zwracania uwagi ze się przytyło. Jeśli chodzi to rodzine. Jak ktoś jest gruby to jemu się o tym nie mówi ale ze ja przytyłam z 45 do 52 to już każdy wypomni. Jeszcze jakbym była jakaś gruba a nie jestem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..O

A mnie denerwują te baby z wózkami. Myślą, że im się wszystko należy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Srututu

a mnie denerwują wszyscy grubi ,chudzi ,z dziećmi ,bezdzietni ,pijani trzeźwi ,niscy i wysocy też oczywiście ja prd ale wy macie problemy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Srututu

a pozatym pierwsze slyszę że gruby kogoś denerwuje grubi są tacy pocieszni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

smutne to wasze życie jak zależy wam na opinii obcych osób dobrze wam napisał gość wyżej, że to takie wymyślanie problemów ,a nie zderzenie z faktami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lejdi srejdi

dziwne może ty autorko z dziczy jakiejs pochodzisz u mnie pomogą matce z wózkiem i drzwi przytrzymają i wsiąść do autobusu też jak trzeba i nikt nie patrzy krzywo czy ważysz 50 czy 150 kg jasne ze taki facet chętniej zawiesi wzrok na blondynie bez dzieciaka niż z dzieciakiem  ale jak tobie o to chodzi to sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aza
41 minut temu, Gość Sreta napisał:

 I nagle okazało się że ludzie wcale nie są mili. Ze maja cię w dupie. Ze cie nie zauwazaja. Tylko dlatego że jesteś gruba i brzydka. 

Myślę że to ty się zmieniłaś, to twoje podejście do świata sie zmieniło i teraz tak to wszystko widzisz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Skoro autobus jest przepełniony, to wiadomo, że nie wejdziesz z wózkiem obojętnie czy wazysz 50 kg czy 150.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A ile wazysz i ile przytylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Hormony się reguluje i się chudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
48 minut temu, Gość Gość napisał:

Skoro autobus jest przepełniony, to wiadomo, że nie wejdziesz z wózkiem obojętnie czy wazysz 50 kg czy 150.

Przeciez autorka wyraznie powiedziala, ze oczekiwala, zeby ludzie z autobusu wyskoczyli i zrobili jej miejsce...  Nie zrobili tego poniewaz nie jest szczupla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No raczej nikt nie wyskoczy z autobusu, żeby spóźnić się do pracy, bo Ty nie możesz poczekać na następny autobus. Z windą to samo. No dziwne, żeby wszyscy wyskoczyli, żeby wpuścić wózek. Co innego zrobić miejsce dla jednej osoby, co innego dla wózka. A poza tym autorka ma dużo racji. Miałam kiedyś wypadek, przez jakiś czas wyglądałam okropnie, moje prawdziwe rysy twarzy były całkowicie ukryte pod opuchlizną, a jestem ładna sporo powyżej średniej. Ludzie traktowali mnie zupełnie inaczej niż zwykle, nie mówię, że źle, ale jak powietrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka

Posłuchaj niechuda raszplo. Jeśli przytyłaś to przecież nie jest wina ludzi z autobusu. Ja też nie chciałabym jechać w autobusie z raszpelką która ma trzy brody, z czego jedna już na kolanach. Brzuch jak w ciąży mnogiej z wywalonym łożyskiem. Wadzina wisi do kolan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kakakakak

Tez mam sporo pociazowych kilogramow a gdzie nie pojde to ludzie pomagaja, usmiechaja sie, ustepuja. Moze masz mine jak sowa i ludzie sie ciebie boja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×