Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Papuzka

Oduczenie 6 msc niemowlaka jedzenia i budzenia nocnego

Polecane posty

Gość Papuzka

Witam, 

Jestem mamą 6- msc bobasa, który w nocy dwukrotnie budzi się jeszcze na jedzenie. Zastanawia mnie, czy potrzeba nocnego wstawania sama minie oraz  czy są jakieś sposoby na oduczenie ? Próbowałam zamiast mleka dać wodę, jednakże maluszek się nie nabrał i nie zadziałało.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol

Szybko byś chciała spokoju.moja 16 miesięcy i kilka razy się budzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Oszalalas? Krzywdę chcesz zrobić dziecku, bo są 2 pobudki w nocy? To jest za małe dziecko na oduczanie jedzenia. Jak pije pierś to ma tam i wodę.  Jak dajesz mm 2 pobudki w nocy to norma u takiego malucha. Mój syn odrzucił nocne karmienia sam jak 8 m skończył.  Znam dziewczyny których dzieci budzą się i ponad rok mają. Jak do roku samo nie odrzuci możesz dopiero odzwyczajac. Teraz to ty jesteś dla dziecka i musisz się podporzadkowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalna

Lalkę se kup, a nie dziecko rób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Jestem po raz kolejny szczęściara. moje 3,5 miecha przesypia całą noc od godziny 22.zaczyna kwękac o 6-6.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chciałabyś 😄 moj ma 2 lata i sie budzi. Starszy zle spał do 3,5 roku. Ty masz jeszcze niemowlę i ciesz się, że budzi sie tylko 2 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brrr

Odezwały się ,,madki Polki’’ ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja zrezygnowała sama z nocnego karmienia w okolicach ósmego miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moim zdaniem 6 miesięcy to jeszcze za szybko. Poza tym musisz wiedzieć, że oduczenie nocnego jedzenia nie oznacza końca nocnych pobudek, a przynajmniej nie zawsze. Ja swoje dziecko oduczałam, gdy skończyło 10 miesięcy. A budziło się jeszcze przez ponad 2 kolejne lata, także tego... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moja ma 7 miesięcy i wiem, że gdy budzi się z płaczem to głodna i musi być butla ( zazwyczaj wypija całą i zasypia) a tak poza tym  to przebudza się tysiąc razy.... tez jeszcze nie znalazłam sposobu by przespała choć te 3-4 h ciągiem 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 godziny temu, Gość Brrr napisał:

Odezwały się ,,madki Polki’’ ha ha

a dlaczego madki polki zaraz?  takie sa fakty,ze niemowleta zazwyczaj kiepsko spia w nocy,bo domagaja sie jedzenia picia, bliskosci, mecza je kolki, pozniej ząbki i sen reguluje sie koło 2 rz ,czasem pozniej . A tutaj kobieta juz ma dosc po 6 msc, co bedzie dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
27 minut temu, Gość Gosc napisał:

Moja ma 7 miesięcy i wiem, że gdy budzi się z płaczem to głodna i musi być butla ( zazwyczaj wypija całą i zasypia) a tak poza tym  to przebudza się tysiąc razy.... tez jeszcze nie znalazłam sposobu by przespała choć te 3-4 h ciągiem 😕

a gdzie spi? moj młodszy taki byl, poprawilo sie jak zabralam go spac do siebie do lozka. Budził sie na piers,dostawal i spał dalej. Teraz ma 2 i pol roku, spi sam,ale zdarzaja sie noce,ze przyjdzie do mnie,albo mnie wola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madka
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

a dlaczego madki polki zaraz?  takie sa fakty,ze niemowleta zazwyczaj kiepsko spia w nocy,bo domagaja sie jedzenia picia, bliskosci, mecza je kolki, pozniej ząbki i sen reguluje sie koło 2 rz ,czasem pozniej . A tutaj kobieta juz ma dosc po 6 msc, co bedzie dalej?

A skąd wiesz ze ma dość ? Z pytania nie wynika rozpacz kobiety cierpiącej z niewyspania . Nawet lekarz powie, że pół roczne dziecko może obejść się bez jedzenia nocnego nawet 8 h gdyz zegar biologiczny już mu się reguluje i często budzenie wynika nie z głodu a z przyzwyczajenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×