Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewelina

Czy te objawy mogą wskazywać na ciążę?

Polecane posty

Gość Ewelina

Od jakiegoś czasu czuję się dziwnie. Jak nie ja. Ostatnio bardzo dużo jem, urosły mi piersi i przytyłam, odczuwam spore zmęczenie, zasypiam nawet w dzień a wcześniej nigdy mi się to nie zdażało. Ostatnio mialam rano mdłości. Poza tym zawsze dla mnie dni płodne są bardzo wyczuwalne, wtedy zawsze boli mnie brzuch i wiem że je mam, a w tym miesiącu w ogóle jakbym ich nie miała. No i za kilka dni powinnam dostać okres i nie mam żadnych objawów. Oprócz śluzu na majtkach. Będę robić test ale czytałam że najlepiej zrobić dniach w których powinno się dostać okres. Dodam że w zeszłym miesiącu miałam stosunek bez zabezpieczenia. Czy są duże szanse na to że to ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola

Szanse są zawsze. Ja w 2 tygodniu.wiedzialam ze jestem w ciazy. Najpierw czesciej sikalam,ciężko bylo podniesc sie z łóżka,odechcialo sie ulubionej zielonej herbaty. Pierwszy test wyszedl mi z druga kreska baaardzo bladą,drugi tydzien pozniej juz z wyrazna.

Do tego bolaly mnie piersi jak na okres 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina
1 minutę temu, Gość Wiola napisał:

Szanse są zawsze. Ja w 2 tygodniu.wiedzialam ze jestem w ciazy. Najpierw czesciej sikalam,ciężko bylo podniesc sie z łóżka,odechcialo sie ulubionej zielonej herbaty. Pierwszy test wyszedl mi z druga kreska baaardzo bladą,drugi tydzien pozniej juz z wyrazna.

Do tego bolaly mnie piersi jak na okres 

Ja też właśnie chodzę do toalety często 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×