Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Viki

Moja znajoma sie puszcza!

Polecane posty

Gość Viki

Kilka miesiecy temu przeprowadzilam sie z mezem na wies. Poznalam tu milych sasiadow R i jej meza T. Obie zajmujemy sie domem wiec dosc czesto spotykamy sie na kawe i na plotki. Mozna powiedziec ze sie zaprzyjaznilysmy. Od jakiegos czasu (moze trwalo to caly czas ale dopiero teraz to zauwazylam) przyjezdzaja do niej jacys mezczyzni. Nie zwrocilam na to uwagi myslalam ze moze znajomi jej meza a on jest mechanikiem ma swoj komis samochodowy. Nie wiem myslalam ze jakies w sprawie interesow sie z nia spotykaja bo ona zajmuje sie sprawami papierkowymi meza. Ale ostatnio zauwazylam ze jeden mezczyzna przyjechal do niej o 11 i wyjechal dopiero o 13. W sumie tez nic dziwnego. Ale juz zszokowalo mnie to ze po godzinie przyjechal nastepny z bukietem kwiatow. Ok mysle spoko moze ktos z rodziny. Nastepnego dnia zapytalam ja o to czy miala urodziny bo widzialam jak dostaje kwiaty od jaliegos mezczyzny. Poczula sie niezrecznie i zaczela sie tlumaczyc ze miala imieniny i facet to klient jej meza z ktorym znaja sie oboje jeszcze ze szkoly. Kilka dni pozniej widzialam innego faceta! Ktory na pozegnanie potraktowal ja oblesnym pocalunkiem z klapsem w tylek! ....ona zdradza meza i to jeszcze ciagle z innymi facetami! Co mam zrobic? Wpierdalac sie w jej malzenstwo i powiadomic o tym jej meza? Pogadac z nia? Czy olac sprawe? Bo jednego dnia mam wrazenie ze nie powinnam nic robic a potem mysle ze jej maz powinien o tym wiedziec! ... glupio mi teraz! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Aha, zdradza meza oficjalnie z różnymi gośćmi i on sie nie domyśla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viki
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Aha, zdradza meza oficjalnie z różnymi gośćmi i on sie nie domyśla?

A bo ja wiem! Jedynym tego wytłumaczeniem jest to ze spedza w pracy cale dnie! Czasami wyjezdza i sprowadza auta z zza granicy! Nie wiem czy o niczym nie wie czy moze wie i jej na to pozwala? Chore ...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Skąd ona bierze tych gości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×