Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anka

Fryzjerka grozi mi sądem za to że zamiescilam opinie o jej salonie bo zniszczeniu mi wlosow

Polecane posty

Gość Anka

2tyg temu byłam u fryzjerki. Zrobiła mi brzydko włosy. Mam 3 kolory na głowie. Oczywiście już w salonie powiedziałam że to nie jest kolor który chciałam bo serio zamiast pięknego blondu miałam szaro bury beż z nadzierganymi pasemkami na górze a od spodu zostawiony odrost taki jaki był. Po umyciu było gorzej bo ten szary się zmyl i został pomarańcz. Skasowała mnie 300zl i powiedziała że moge przyjść na poprawkę. Podziękowałam bo uważam że skoro ktoś raz coś zepsuł drugi raz nie ma się co łudzić że mu wyjdzie. 

Na stronie internetowej napisałam opinie o niej. Nic obrazliwego. Prawdę. Ze koloryzacja przebiegła źle a cena była nieadekwatna do usługi i żeby omijać ten salon z daleka. 

No i szefowa dziś napisała do mnie chyba że 20wiadomosci z pretensjami że jestem złym człowiekiem że powinnam być jej wdzięczna za piękne włosy i że mi założy sprawę bo ona nie ma sobie nic do zarzucenia. Czy rzeczywiście może to zrobić? Kto ma rację w tym sporze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jak nawet założy to co, sądów się boisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Powinnaś zrobić zdjęcia zeby udokumentować sprawę. A nic zrobić ci nie może. Przeciez jak prowadzi sie biznes to trzeva sie liczyc z tym, że ktoś może byc niezadowolony. No i warto miec kompetentnych pracownikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dokładnie rób zdjęcie i ja bym jeszcze to zdjęcie dołączyła do swojej opinii niech ludzie ocenia czy to takie piękne włosy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ty masz rację. Zrob zdjęcia tego jak teraz wyglądają Twoje włosy. Na wszelki wypadek będziesz mieć jakiś dowód. Wątpię, że założy Ci sprawę. Nie daj się zastraszyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Powinnaś zrobić zdjęcia zeby udokumentować sprawę. A nic zrobić ci nie może. Przeciez jak prowadzi sie biznes to trzeva sie liczyc z tym, że ktoś może byc niezadowolony. No i warto miec kompetentnych pracownikow

Mam zdjęcia. Nawet wysłałam jej jak te wlosy wyglądały. Były okropne. Stwierdziła że to moja wina bo umylam na drugi dzień włosy a ona niby mówiła że się nie myje przez 48h.To co miałam w brudnej głowie chodzić? Smieszne. Zreszta nic takiego nie mówiła:)

Z tego co wiem to po trwałej i po keratynowym prostowaniu nie można włosów myć. Ale po farbie? 

Kaze mi skasować komentarz. Ale ja tego nie zrobię bo napisałam obiektywna opinie bez złośliwych zwrotów itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Autorka napisał:

Mam zdjęcia. Nawet wysłałam jej jak te wlosy wyglądały. Były okropne. Stwierdziła że to moja wina bo umylam na drugi dzień włosy a ona niby mówiła że się nie myje przez 48h.To co miałam w brudnej głowie chodzić? Smieszne. Zreszta nic takiego nie mówiła:)

Z tego co wiem to po trwałej i po keratynowym prostowaniu nie można włosów myć. Ale po farbie? 

Kaze mi skasować komentarz. Ale ja tego nie zrobię bo napisałam obiektywna opinie bez złośliwych zwrotów itp

Trzymaj zdjecia i nie usuwaj wiadomości. Możesz ewentualnie jeszcze pojsc po opinie do innej fryzjerki, żeby mieć cos na poparcie. Zbieraj dowody, a ona niech leci do sądu. Nie opłaci jej sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Nie wiem co tak szczerze z tymi włosami zrobić. Na górze mam pasemka pod spodem dalej odrost z przebijajacym się pomarańczem a końce szaro bure 

Może i u fryzjera to spoko wyglądało wiadomo odpowiednie oświetlenie lampa pierścieniowa dobre zdjęcie. Ale odrazu po zejściu z fotela mówiłam że ten kolor jest paskudny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Powiedz jej że jak ci nie przestanie grozić to udostępnisz wiadomości którymi cię próbuje zastraszyć . To dopiero sobie zrobi opinie . Poza tym jest taka jedna złota zasada  że klient ma zawsze rację . Skoro tobie się efekt nie podoba to znaczy że fryzjerka albo słuchać nie umie albo nie nadaje się do tego zawodu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Anka napisał:

Nie wiem co tak szczerze z tymi włosami zrobić. Na górze mam pasemka pod spodem dalej odrost z przebijajacym się pomarańczem a końce szaro bure 

Może i u fryzjera to spoko wyglądało wiadomo odpowiednie oświetlenie lampa pierścieniowa dobre zdjęcie. Ale odrazu po zejściu z fotela mówiłam że ten kolor jest paskudny. 

Idź do innej fryzjerki niech ci to poprawi. Ale wcześniej poproś ją żeby ci zrobiła dokładne zdjęcia poszczególnych warstw i kolorów zawsze to dokładniejsze zdjęcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Idź do innej fryzjerki niech ci to poprawi. Ale wcześniej poproś ją żeby ci zrobiła dokładne zdjęcia poszczególnych warstw i kolorów zawsze to dokładniejsze zdjęcie .

Oczywiście że pójdę. Narazie szukam. Jakiegos porządnego fryzjera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahaha

Niech cię w tylek cmoknie. Jak by ludzie mieli sobie sprawy wytaczac o opinie na gogle to by trzeba było dodatkowe sądy pobudowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bomba

Napisz jej ze juz zlozylas wniosek do sadu ze zniszczyla ci wlosy stosujac nie odpowiednie preparaty przy tym oszustwo bo za taki zabieg skasowala za duza kwote bo bylas nie zadowolona i ze bedziesz walczyc o odszkodowanie i zwrot kosztow i niech kontaktuje sie z twoim prawnikiem. I ... tak sie obesra ze glowa mala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmieszne

Hahaha smieszne 

Pewnie każdemu tak wygraza.. Niech się fachu nauczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko9

Autorko, bardzo dobrze zrobilas!!! Te niedouczone malpy biora kase jak najlepszy lekarz za prywatna wizyte a nie potrafia NIC. 
Kazda strzyze jak potrafi a nie jak chce klientka, a o mieszaniu farb i wyniku farbowania nie maja pojecia! Kiedys nawet trafilam do fryzjerke ktora nie potrafila farby poprawnie nalozyc.  Terz jedyne co robie to podcinam wlosy u fryzjerki ktora znam ale na farbowanie sie nie odwaze. Nie ma mowy!
A tym straszeniem sadem sie nie przejmuj bo nic nie moze Ci zrobic. Postaraj sie miec zdjecia wlosow i swiadkow. Mozesz starac sie o odszkodowanie i to napisz tej fryzjerce. Zareczam, ze narobi w gacie. Pamietam historie jednej fryzjerki ktora musiala zaplacic 10tys zl zadoscuczynienia po tym jak zrobila klientce trwala a tej wyszly wlosy 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaksks

Dobrze zrobiłaś 

One nic nie umieją co jedna to gorsza a liczą sobie jakby się człowiek farbowac u mistrza świata. Po to są opinie gogle żeby się wypowiedzieć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hdgdg

Jak nie przestanie do Ciebie pisać to powiedz że umieścisz kolejny komentarz z informacją że straszy Cię sądem, da sobie spokój 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wrzuć całą historię z dokumentacją na wykop. Tam ją zniszczą 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Axa

Jeżeli ktoś spartoli swoją pracę to po to są opinie aby je wyrazić w necie. Opinie wyrażamy w sposób negatywny albo chwaląc.  Czy to kupując jakiś produkt czy tak jak Ty, korzystając z usługi. Jeżeli zrobiłaś to w sposób nie urągający nikomu to miałaś do tego prawo. Koniec i kropka. Nawet na allegro są komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oczywiście nawet skomentowany na Allegro ma prawo do wytoczenia sądowego procesu cywilnego. I może zażądać wysokiego odszkodowania.

Koniec i kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Oczywiście nawet skomentowany na Allegro ma prawo do wytoczenia sądowego procesu cywilnego. I może zażądać wysokiego odszkodowania.

Koniec i kropka.

 

Jeżeli ktoś napisze prawdę, jeżeli nie ubliża, jeżeli przedstawi dowody potwierdzające jego zdanie, to nie widzę powodu aby miał się czegokolwiek bać. Najlepiej głaszczmy po główkach takich ludzi i bójmy się przestrzegać przed nimi innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss powiatu

Niech se grozi. Fryzjerki to jakaś porażka, kilka lat temu przestałam chodzić do fryzjera, włosów nie farbuję, końcówki podcinam sama, na jakieś extra wyjścia typu ślub, komunia itp. idę do koleżanki mojej mamy, emerytowanej już fryzjerki, która faktycznie uczyła się fachu i mimo wieku ma ogromną wiedzę i wprawę. Dzisiejsze fryzjerki to pomyłka, za grubą kasę robią ludzi w balona, nie wiem jak można sobie na to pozwolić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka
9 godzin temu, Gość gość napisał:

Wrzuć całą historię z dokumentacją na wykop. Tam ją zniszczą 😉 

Co to jest wykop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×