Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alicja

Agencja pracy Humanus Personalservice

Polecane posty

Gość Alicja

Witajcie 🙂

Mąż ostatnio szuka sprawdzonej i pewnej agencji. Dużo dobrego słyszeliśmy właśnie o Humanus Personalservice - ma ktoś o nich jakieś informacje? Co myślicie? Możecie polecić? 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmajkax

Chłopak pracował jako spawacz w Niemczech, dobre warunki i dobra umowa, na kasę nie miał co narzekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmajkax

Co do ofert to musi już sprawdzić na stronie ich albo zadzwoń do nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wisa

Słyszałam o ich ofercie, że są dobre pieniądze, ale więcej nie mogę powiedzieć, bo nie znam szczegółów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniek

A od nich do Niemiec czy w PL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław

Jeśli się jeszcze zastanawiacie czy wybrać się do pracy z Humanusem, no to polecam!  Szczerze przyznam że się bardzo miło zaskoczyłem juz po pierwszym wyjeździe! Atrakcyjne warunki miałem zapewnione, zarobiłem dobre pieniadze, a wiec polecam tez wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek

Moja ulubiona. Nigdy ani nigdzie nie byłem tak dobrze traktowany,jak tu w Humanusie. Wszystko zapewnione i dogadane. Żadnych opóźnień ani niemiłych niespodzianek,fajne benefity i dużo uśmiechu,polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek

Ja ze współpracy z Humanusem jestem bardzo zadowolony. Dobre pieniądze, dobre warunki i stabilna umowa. Pracodawca dotrzymuje słowa, a wiec to już duży plus. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adi

Mnie się podobało podczas każdego wyjazdu do pracy z humanusem i mam nadzieję że jeszcze nie raz uda mi się wyjechac.Zarobki super. Atmosfera też, a wiec wyjazdy z nimi to przyjemnosć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porządna agencja, mój brat pojechał dzięki nim do pracy i był zadowolony. Pomogli z wszystkimi formalnościami, dobre pieniądze zarobił i ogólnie ocenia pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×