Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Wcześniejszy poród czy zle obliczenia

Polecane posty

Gość Gosc

Do kobiet rodzących przed terminem, czy to był poród z zaskoczenia czy czulyscie że zaszlyscie w ciążę wcześniej niż wyliczenia z ostatniej miesiączki? Ja czuje że musiałam zajść 2 tyg predzej bo tylko wtedy gumka sie zsunela, później  dostalam jednodniowy okres predzej niz zawsze i to wlasnie podalam  jako ostatnia miesiączke, myli mnie tylko usg z 6 tyg (wedlug jego obliczen)bo wymiezyl 5mm i serce widoczne, Ale już na 8 tyg później znałam płeć,  i dziecko nie będzie większe niż 3 kg wiem to bo to moja 3 ciąża i jestem bardzo mała i szczupła mój partner też, boję się że zacznę rodzić nie spodziewanie a do szpitala mam daleko, i nie zdarze po znieczulenie, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To urodzisz bez znieczulenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Usg raxzej sie nie myli, a od zsuniecia gumki do zaplodnienia tez moglo minac troche czasu. Licz wg ostatniego okresu, a nie zsuniecia gumki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aza

Jeśli na usg wiek w początkowej ciązy się zgadzał to nie ma opcji  żeby ciąża była starsza. Od razu to byłoby wyłapane. Co do płci to mnie lekarz podał płeć w 12tc więc to żadne argument.

A co lekarz ci na twoje obawy powiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Bo USG podaje wiek dziecka wg jego rozmiarów. W późniejszych USG to widać, ze głowa odpowiada takiemu tyg ciąży, kość udowa takiemu, brzuszek takiemu i możesz mieć każdy z tych parametrów odpowiadający innemu tygodniowi i chyba później wylicza jakaś średnią z tego i ogólnie jaki tydzień jest... To twoja 3 ciąża a panikujesz jakby była 1... Niemożliwe, ze to twoja 3 ciąża, bo piszesz jakbyś miała z 15 lat.. Z tekstem "nie zdarzę na znieczulenie" to sobie powiedz lekarzowi, ze nie zdarzysz to ci da skierowanie do szpitala przed terminem, proste... A w 14tc to wiadomo, ze poda jaka płeć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a wiesz,ze jest granica poslizgu w obliczaniu wieku ciazy +- 2 tyg? zaden porod nie zacczyna sie nagle,zdazysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wierzę, ze autorka będzie rodzić 3 raz, serio. Przecież ona pojęcia o ciąży nie ma... Wygląda na to, ze ma 16 lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×