Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość khhxxxxxxx

cieszycie sie ze dostaniecie 500 na pierw dziecko Dla niepelnosprawnych nie było

Polecane posty

Gość Keep
3 minuty temu, Leżaczek napisał:

1 minutę po co jest z tobą nie tak że siedzisz na forum dla kobiet, Gość Osm napisał: Czyli ty jesteś niepełnosprawny? X nie dlaczego? 😗

To co jest nie tak,że siedzisz na forum dla kobiet?Jesteś gejem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 77
33 minuty temu, Leżaczek napisał:

21 minut temu, Gość gość 77 napisał: Nic nie zrozumiałaś. Mnie nie chodzi o to, że chcę więcej, ale właśnie o brak szacunku, wypominanie na każdym kroku co jako matka niepełnosprawnego mogę a czego nie. Sorry, nie wam o tym decydować. 500 dostaje cała masa patoli, a niepełnosprawnych z sejmu najchętniej wynieśliby siłą. Wszyscy niby tacy tolerancyjni do czasu, aż taki niepełnosprawny nie stanie na waszej drodze. Niepełnosprawny przeszkadza w szkole, w środkach komunikacji, razi swoim widokiem, a te ich matki ciągle mają o coś żal. Jesteśmy dobrzy dopóki dla was niewidoczni i dopóki czegoś nie chcemy (niekoniecznie kasę). X no szacunku nie dostaniesz bo żyjesz z podatków ale podejrzewam że to i tak taniej niż dobogodzina utrzymania dziecka w ośrodku, tam to pewnie z 4000 idzie bo dają 😩

Wiesz co? Mój mąż pracuje, ja odprowadzam podatki za wynajem własnej kawalerki i opiekuję się moim dzieckiem, dokładamy się więcej niż wiele menelstwa, które w życiu jednego dnia nie przepracowało, ale 500 pobiera. I jeszcze raz mówię, że nie chodzi mi o te pięć stów czy "o podwyżkę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 77
7 minut temu, Leżaczek napisał:

Przed chwilą, Gość gość 77 napisał: Wiesz co? Mój mąż pracuje, ja odprowadzam podatki za wynajem własnej kawalerki i opiekuję się moim dzieckiem, dokładamy się więcej niż wiele menelstwa, które w życiu jednego dnia nie przepracowało, ale 500 pobiera. I jeszcze raz mówię, że nie chodzi mi o te pięć stów czy "o podwyżkę". X oddasz nieruchomośc na budżet państwa żeby ktoś inny brał też 2300+? Bo te pieniądze nie są za darmo, komuś trzeba zabrać 600 żeby dać 500 a po drodze zapłacić za urzędnika 100.

A ty opłacisz mojemu dziecku przedszkole terapeutyczne i pobyt w domu opieki? A może zrobi to menelski Józek i jego Grażyna, którzy nie pracują chociaż dzieci mają zdrowe i sami też zdrowi? Ich też finansujesz i to cię nie denerwuje tylko ja i moje dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimba

Niepełnosprawnym wymawiacie te nędzne grosze, bo Polska biedna i jej nie stać???

Czwarta strona komentarzy i nikt jeszcze nie napisał o czarnych wszach w sutannach i miliardach złotych biednej Polski wydawanych na ich utrzymanie, ich emerytury, ich niepłacone podatki, fundowanie z budżetu zachcianek toruńskiego grzyba, tysiące hektarów ziemi "sprzedanych" im za grosze - TO WAM NIE PRZESZKADZA???

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimba

I co?

Mordy się pozamykały bo prawda zabolała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Bimba napisał:

I co?

Mordy się pozamykały bo prawda zabolała?

Co ma mnie zabolec, puknij się w łeb, jestem katoliczka, więc akceptuje utrzymywanie kosciola, ale owszem przeszkadza mi obecnie skala zjawiska, toruński grzyb to w ogóle jakas skrajna patola, nikt nie poruszył tematu bo nie o tym mowa, uprzywilejowanych jest więcej, tez min. rolnicy, czy zwyklemu przedsiębiorcy ktoś płaci za straty, pogodę itp.?!Ale nie o tym temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimba
43 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Co ma mnie zabolec, puknij się w łeb, jestem katoliczka, więc akceptuje utrzymywanie kosciola, 

Akceptujesz utrzymywanie kościoła z podatków, które płacą także ludzie niewierzacy???

A ja tego nie akceptuję!

Sama utrzymuj swoją sektę a od moich pieniędzy wara!!!

I właśnie jak najbardziej jest tutaj o tym mowa - hasło "Polski nie stać na utrzymywanie niepełnosprawnych" właśnie o tym mówi - co to za kraj którego nie stać na utrzymywanie chorych dzieci ale stać na utrzymywanie zdrowych chłopów nierobów, których jedynym zajęciem jest opowiadanie bajek i podsycanie nienawiści do tych którzy w te bajki nie wierzą!

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 minut temu, Gość Bimba napisał:

Akceptujesz utrzymywanie kościoła z podatków, które płacą także ludzie niewierzacy???

A ja tego nie akceptuję!

Sama utrzymuj swoją sektę a od moich pieniędzy wara!!!

I właśnie jak najbardziej jest tutaj o tym mowa - hasło "Polski nie stać na utrzymywanie niepełnosprawnych" właśnie o tym mówi - co to za kraj którego nie stać na utrzymywanie chorych dzieci ale stać na utrzymywanie zdrowych chłopów nierobów, których jedynym zajęciem jest opowiadanie bajek i podsycanie nienawiści do tych którzy w te bajki nie wierzą!

 

 

 

A ty pewnie nie akceptujesz, bo niewierząca jesteś, a apotazji się poddałas?!Założę się, że nie, więc czego się plujesz. 33 mln Polaków należy do KK im to powiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimba

Nie "pluję się" tylko wypowiadam swoją opinię, ale widzę że nie ma przed kim, skoro dla ciebie osoba z która rozmawiasz jeśli ma inne zdanie to "się pluje".

Do twojej wiadomości aktu apostazji dokonałam w 2012 roku.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wystarczy skończyć utrzymywanie kk i budżet się domknie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×