Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdradzona

jak upokorzyc kochanke meza?

Polecane posty

Gość zdradzona

dowiedzialam sie ze moj maz ma kochanke, ona pracuje jako wykladowca na uniwersytecie. jestem w drugiej ciazy (maz jeszcze nie wie) i chce ratowac nasza rodzine bo dzieci musza miec ojca a ja meza. poza tym on jest dobrym mezem, to wina tej kochanicy co go skusila. jak pozbyc sie jej w widowiskowy sposob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nigdy nie kochanka

Gdybyś była dobrą żoną to mąż nie szukałby kochanki..wiec nie poniżaj siebie na kafeterii..trzeba było zacząć rozmawiać z mężem ...A poza tym to kochanka,na której chcesz się zemścić może nie wiedzieć,że ten facet ma żonę..W dzisiejszych czasach faceci tak lawirują i oszukują,że mówi jedno a jak widać w domu żona czeka..co zamaiast rozmawiać z mężem wy[pisuje na kafeterii..Współczuje wam obojgu..chyba sie nie dobraliście..a dwójka dzieci..w końcu seks to tylko dla niektórych seks nie świadczy o tym,że jesteście wow...małżeństwem...I pisze to babka,która nigdy kochanką nie była i nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja bym spakowala jego szmaty i zawiozla jej do pracy. Ale ty musisz miec meza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa

A ja bym spojrzała  w lustro i zastanowiła się co jest ze mna nie tak,ze facet rozglada się za innymi kobietami...moze mu w domu czegoś brakuje..podpisanie papierka typu żona -mąż nie znaczy,że masz go na wieczność..o miłość trzeba dbać..dbałaś??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Taka jedna też kiedyś na mnie warczała...i gdyby mogła to by mi pewnie włosy z głowy powyrywała..a ja biedna nie wiedziałam,że facet ma żonę,bo oszukał..a po drugie nigdy go nie dotknęłam..żadnej fizyczności,choć ciagnęło mnie do niego...W dzisiejszych czasach uważam,że baby są gorsze niż faceci...zawistne,zazdrosne..a powinny czasem zacząć od spojrzenia na siebie...Chcesz mieć dobrego faceta sama bądź dobrą kobietą..a wtedy nie bedzie szukał emocji poza domem..bo czasem wcale nawet o seks facetom nie chodzi...bo chca tylko z kimś szczerze pogadać..a w domu tego nie mają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Facet jak zdradza to nie kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ty powinnaś męża upokorzyć, a nie kochankę! To on przysięgał wierność i miłość po grób, a nie ona. Wyrzuciłabym faceta z domu, a nie się poniżała w imię zasady, że dziwić potrzebują ojca. Widocznie on jako ojciec ma inne zdanie na ten temat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinnaś raczej poważnie pogadać z mężem, nie kombinować jak zemścić się na jego kochance, ona nawet może nie wiedzieć o twoim istnieniu. To w niczym nie pomoże. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Ty powinnaś męża upokorzyć, a nie kochankę! To on przysięgał wierność i miłość po grób, a nie ona. Wyrzuciłabym faceta z domu, a nie się poniżała w imię zasady, że dziwić potrzebują ojca. Widocznie on jako ojciec ma inne zdanie na ten temat. 

Dokladnie.  Maz ma zobowiazania wobec ciebie, a nie kochanka.  Takze jezeli juz to jemu zrobilabym jakies jaja, a nie mozliwe nawet, ze bogu ducha winnej kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Dokladnie.  Maz ma zobowiazania wobec ciebie, a nie kochanka.  Takze jezeli juz to jemu zrobilabym jakies jaja, a nie mozliwe nawet, ze bogu ducha winnej kobiecie.

To jedna z tych kobiet co zawsze usprawiedliwi męża ...iarza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Nie wierzę, że kobieta może być taka głupia i bez honoru , to musi być provo. Dlaczego musisz mieć męża?, bo to że dzieci będą miały ojca nawet po rozwodzie to chyba jest dla Ciebie zrozumiałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ale jesteś żałosna. Umiesz się tylko rozmnażać, a później się dziwisz, że chłop cię zdradza. To nie wina kochanicy, tylko twoja i twojego mężusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtf

Poczytaj uważnie kafe, jest wiele tematów o upokarzaniu kochanki. Potrzebna będzie twoja suknia ślubna, dziecko i test ciążowy. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×