Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamka18

boje sie ze jestem w ciazy

Polecane posty

17 stycznia dostalam okres, 28 stycznia chlopak robil mi palcowke, jestem prawie pewna ze wczesnie nie dotykal sie za penisa, stresowalam sie ale po tygodniu zaczely sie objawy typowo na okres, bol piersi, potem doszedl bol brzucha, tradzik, chec na slodkie i 17 lutego dostalam okres, trwal 4 dni, skrzepy krwi wystapily, intensywna czerwona krew, bol brzucha mocny jak zawsze, i z dniem ustapienia miesiaczki wszystkie objawy czyli bol piersi i reszta znieknely, teraz jestem z moich obliczen przed owulacja, i wydaje mi sie ze sobie cos uroilam, gdyz aktualnie jestem przeziebiona, i chyba zrobil mi sie stan zapalny na dziasle a przeczytalam ze czesto kobiety w ciazy maja zapalenie dziasel, dzisiaj przy smarkaniu nosa straszliwie zakrecilo mi sie w glowie, zadnych typowych objawow na ciaze nie mam, wiem ze robie z siebie ...ke piszac to ale naprawde nie wiem co myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Po co zakładasz kolejny temat i faktycznie robisz z siebie ...kę? Gratuluję to będą bliźniaki. Z palcowki zawsze wychodzą bliźniaki.:( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qer

OMG nie odwalaj cyrków.

Tak się w ciążę nie zachodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olk

O masakra jak się nie dotykal po penisie to jak masz być w ciąży 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qraa

nie bierz sie lepiej za sex bo swidomosc masz rodem ze sredniowiecza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

...jestem w ciąży bo mam stan zapalny dziąseł..., no co za ciemnogròd.stan zapalny dziąseł bierze się z niedostatecznej higieny i kamienia nad i poddziąsłowego.zalecam wizytę u stomatologa i zdjęcie kamienia wtedy stan zapalny ustąpi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Asia od szczeny z chłopaków do wzięcia tez była w takiej ciąży bo ją ząb bolał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huli

Nie jesteś w ciąży. Ale czarno na białym widać ze tez nie jesteś gotowa na fizyczne relacje z facetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva

A skąd pewność, że jesteś przed owulacją? W jaki sposób ją wyznaczasz? Jeśli współżyjesz w ryzykowny sposób, to licz się z tym, ze możesz zajść w ciążę, zacznij wyznaczać swoje dni płodne np za pomocą testera owulacji afrodyta- możesz go kupić na stronie naturalnaplodnosc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Bez przesady, jeżeli nie jesteś pewna co i jak to może zrób sobie dodatkowo test kiedy masz dni płodne? Polecam do tego tester afrodyta, bo jest najbardziej precyzyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×