Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

czy wasi mezowie sa podobni do swoich ojcow?

Polecane posty

Gość gosc

czesto jest tak, ze mimo ze w domu bylo kiepsko - ojciec bez uczuc, alkoholik albo sadysta, ludzie postanawiaja ze beda inni dla swoich rodzin bo za duzo sie napatrzyli w dziecinstwie. tylko czy te obietnice i postanowienia wystarcza? czy to w koncu nie wychodzi na wierzch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

U mojego męża było właśnie tak ze ojciec to byl ten negatywny przykład,  całe życie nieodpowiedzialny, dzieci go nie interesowały, w końcu poszedł w siną dal, zero kontaktu, dorosłych już dziś dzieci na ulicy by nie poznał. Mój mąż pod tym względem to totalne przeciwieństwo,  za dziećmi w ogień by skoczył,  od urodzenia chętnie robi przy nich wszystko, mają silną więź. Widać ze go bolało ze dla ojca nie był nikim ważnym. Znam jeszcze jeden przyklad faceta katowanego w dzieciństwie przez skrzywionego psychiczne ojca, jest niesamowicie łagodnym,  wrażliwym czlowiekiem, z problemami emocjonalnymi, na dzieci nigdy w życiu ręki nie podniósł. I więcej takich przykładów gdzie synowie uparli się ze nie zafunduja swojej rodzinie tego co przeżywali w dzieciństwie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mojego męża ojciec zwiał jak maz mial rok. Jesteśmy 15 lat po ślubie i jeszcze nie ucieka 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Teść dużo się dziećmi zajmował, wziął wychowawcze i siedział w domu z nimi, wychował a mąż został raz na godzinę. Mały ma 2,5 lata. 

Teść pił dużo, mąż się uspokoił. Teść miał więcej nieodpowiedzalnych decyzji i mąż trochę mózgu cAsem uzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mój niestety jest podobny, a młodszy syn do niego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anjia

Niestety troche tak, tesc nie szanowal tesciowej i moj maz juz tez probowal do mnie chamskich odzywek ale to ukrocilam. To tego gdy mamy ruszac w dalsza podroz samochodem jest nerwowy jak jego ojciec i ma slaby kontakt z rodzina. Z wygladu tez podobny. Natomiast nie jest takim ojcem jakim byl jego ojciec bo nie bije dzieci, kocha je i dba o nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. Mój były wdał się w ojca a ojciec alkoholik, nie pracował i on to samo co ojciec.. na innych utrzymaniu by siedział i imprezował. Mój mąż też jest podobny do ojca i widzę to prawie w każdej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×