Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kala123

Czy mogłam zajść w ciążę?

Polecane posty

Witam. Czy mozna zajść w ciążę w gumce i bez wytrysku? Bardzo się stresuje to był moj pierwszy raz trwał zaledwie 15 minut. Mam twardy brzuch i boli mnie jak podczas okresu i nie wiem czy to ze stresu czy przez cos innego. Często mam infekcje. Bradzo mało jem. 19.02 to zrobiliśmy, a 7.03 powinnam dostac okres. Zrobiłam tez test ciążowy i wyszedl negatywny.

Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go123
10 minut temu, Kala123 napisał:

Witam. Czy mozna zajść w ciążę w gumce i bez wytrysku? Bardzo się stresuje to był moj pierwszy raz trwał zaledwie 15 minut. Mam twardy brzuch i boli mnie jak podczas okresu i nie wiem czy to ze stresu czy przez cos innego. Często mam infekcje. Bradzo mało jem. 19.02 to zrobiliśmy, a 7.03 powinnam dostac okres. Zrobiłam tez test ciążowy i wyszedl negatywny.

Bardzo proszę o pomoc.

W takiej sytuacji ciąża jest absolutnie niemożliwa.

Niepotrzebnie się denerwujesz 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, go123 napisał:

W takiej sytuacji ciąża jest absolutnie niemożliwa.

Niepotrzebnie się denerwujesz 🙂 

Bardzo dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go123
Przed chwilą, Kala123 napisał:

Bardzo dziękuję za pomoc

Proszę 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Test może coś ewentualnie pokazać w dzień spodziewanej miesiączki czyli 7 marca, jednak stres może spowodować że twój okres nie nadejdzie w spodziewanym czasie, wówczas jeśli będziesz się bała to to będzie potęgowało zaburzenia hormonalne i okres będzie się spóźniał. Po pierwsze wyluzuj, bo seks z prezerwatywą raczej nie kończy się ciążą. Może zacznij wyznaczać sobie dni płodne i będziesz wiedziała jak zmienia się twoje ciało, ja od lat stosuje tester owulacji ze śliny afrodyta- kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenka

To może zacznij stosować naturalna antykoncpecje? Ja w tym celu używam cyclotestu i sobie chwalę, moim zdaniem lepsze niż trucie się tabletkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×