Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Mój mąż to jednak byle co a nie facet. Poczytajcie o jego chorych zwyczajach

Polecane posty

Gość Gość
2 godziny temu, Gość ohydnetypiary napisał:

do tej co mi tu się chlasta że ja się niby nie myję, chodzę z "obe//sr///aną d////pą" - lasia, uderzyłaś się czymś ciężkim w dekiel? w domu wszyscy zdrowi?  PO CO sie myc po kazdej "kupie" mozesz mi to wytlumaczyc? macie ciezkie uposledzenie umyslowe ze nie umiecie sie papierem wytrzec do czysta? Po co sie myc co chwila jak jakis znerwicowany wypłosz? Fuuu, jak sobie pomyslę że skwary z doopy jego latają po calym brodziku jak sie myje po s...raniu. No bo po co by sie mył??? Widac niedbale sie wyciera a reszte dopłukuje wodą pod prysznicem. Fajnie ze wszystko leci na żele pod prysznic, mydla i wszystko co tam na dolnej polce lezy. Ohyda.

prosze mi wytlumaczyc PO CO myjecie sie po kazdym s....ra...niu, juz raz dziennie wam nie wystarcza???? albo dwa jesli macie okres?

Ha. I nie odpowiedziały na to. Bo nie znają odpowiedzi. Nikt normalny nie jest racjonalnie wytłumaczyć oo co się myć zamiast użyć papieru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To takie dziwne, że ktoś się chce umyć po kupie, żeby np mu tam nie śmierdziało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 3.03.2019 o 19:18, Gość Gość napisał:

Mój mąż też ma coś z tym sraniem.  Jak wychodzimy z domu i mamy gdzieś jechać,  to ja zdążę ogarnąć siebie i dzieci,  spakować maluchom wszystko w razie W, on wtedy idzie się kąpać i na kibel właśnie.  W efekcie dzieciaki biegają zniecierpliwione,  często po raz kolejny są do przebrania,  bo ksieciunio na tronie swoje musi odsiedziec . I 40 min spoznienia gwarantowane. 

Też ma swoje przyzwyczajenia,  każdy ma. 

Byście widzieli poranną toaletę.  Zlew,  prysznic, zlew.  40 minut.  I choćby się paliło i paliło,  choćby zaspał i 20 osób czekalo na niego w firmie,  wszystko robi zawsze tak samo, metodycznie, w tej samej kolejności, tym samym tempem. I potem jeszcze kawka z ekspresu. 

I w weekend jak odpuści prysznic,  to nie wyskoczy do żabki albo do piekarni spontanicznie.  Najpierw musi się odbyć łazienkowy rytuał.  Ten prysznic jest konieczny, jakby miał przez te 150m kolejną miłość swojego życia spotkac:)

No tak ma.  Właśnie kupujemy mieszkanie z dwiema łazienkami .

U mnie to samo. Coś z tymi chlopami ogolnie jest nie halo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 4.03.2019 o 11:49, Gość gość napisał:

Qrwa...mamy tego samego męża?

Mój facet przez to yebane picie kawy (bez tego nie pójdzie absolutnie NIGDZIE) wszędzie się spóżnia. choćby wstał o 7 rano i tak dokaraska się do biura najwcześniej na 10:30, bo ma chyba zakodowane w głowie że on o tej i o tej musi na kibel, o tej a o tej kawę, o tej a tamtej musi się rozciągnąć (jakieś cwiczenia na podłodze), o innej musi jeszcze posieziec na krześle. Niewazne o ktorej wstanie w robocie jest zawsze okolo 11, wraca wieczorem, mamy jednego syna, na wiecej dzieci sie nie piszę. On sie nie nadaje.

To we trzy mamy tego samego meza. Tez mamy 1 syna i nie zamierzam miec więcej. Nawet jak idzie po niego do szkoly, to zawsze sie spoznia, bo... to co wyzej napisalas. Nic dodać, nic ująć. Czesto tez biega za autobusami (gdy akurat zabiore mu auto) i woli ta opcje, niz nie napic sie kawy, czy skrocic pobyt w lazience. NIGDY tego nie zrozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Bolek napisał:

Za późno się urodziłaś, dawniej nikt się nie przejmował pocieraniem, miała byś raj. Papier toaletowy wynaleźli Chińczycy właśnie po to by wycierać tyłek po jego wcześniejszym umyciu,  a leniwi europejczycy przejęli ten zwyczaj pomijając mycie.

Ciesz sie, ze w ogole zaczeli dupsska podcierac...  Osobiscie marzy mi sie bidet.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc
Dnia 4.03.2019 o 15:28, Gość ohydnetypiary napisał:

 

prosze mi wytlumaczyc PO CO myjecie sie po kazdym s....ra...niu, juz raz dziennie wam nie wystarcza???? albo dwa jesli macie okres?

A przepraszam bardzo, czy defekujesz kilka razy dziennie, czy raczej raz? Zdecydowana większość ludzi załatwia tą potrzebę raz dziennie, albo raz na dwa dni, więc tak naprawdę nie musi myć szanownych czterech liter kilka razy dziennie. I wiesz co? Ja sobie zamontuję przy muszli klozetowej takie coś jak bateria prysznicowa, tylko nazywa się to bidetową. Właśnie po to, aby myć się pomiędzy pośladkami 15 razy dziennie nie wystawiając zadka do wanny i żebyś się zastanawiała po co. Bo tak mi się podoba! 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×