Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jeżeli nie jest gorąco to czy naprawde codziennie bierzecie prysznic i zmieniacie bielizne

Polecane posty

Gość gość

Nie wiem jak wy, ale ja tak nie robię, bo się nie pocę w taką pogodę. Jak jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tak. Właśnie zaraz ide pod prysznic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mam nadzieję, że żadna ...ka nie da się nabrać i nie pomoże ci w rozkreceniu gownoburzy.

0/10- to już było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mam nadzieję, że żadna ...ka nie da się nabrać i nie pomoże ci w rozkreceniu gownoburzy.

0/10- to już było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy

Tak. Ba nawet dwa razy dziennie bo rano i wieczorem latem nawet 3 jak jest bardzo gorąco. Pytania o bieliznę nie powinno być. Jak można nie znosić majtek codziennie? Ja się pytam jak.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Haha , tak, kąpiel i książeczka przed spaniem musi byc

Nie zasnę nieumyta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak- to się nazywa higiena osobista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A po kiego grzyba mam zmieniać codziennie majtki kiedy nie mam okresu? Po toalecie korzystam z chusteczek nawilżających więc NIC mi się nie brudzi. Sorry ale nie widze potrzeby codziennego zmieniania majtek.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

A po kiego grzyba mam zmieniać codziennie majtki kiedy nie mam okresu? Po toalecie korzystam z chusteczek nawilżających więc NIC mi się nie brudzi. Sorry ale nie widze potrzeby codziennego zmieniania majtek.

 

A dla szpanu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo

A ja zmieniam wtedy jak juz wypierdze w nich dziure.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dee
1 godzinę temu, Gość Czy napisał:

Tak. Ba nawet dwa razy dziennie bo rano i wieczorem latem nawet 3 jak jest bardzo gorąco. Pytania o bieliznę nie powinno być. Jak można nie znosić majtek codziennie? Ja się pytam jak.... 

Mam dokładnie tak samo. I zastanawiam się, jak można pisać,  że się człowiek nie poci- trzeba być całkowitym matolem, który pojęcia o fizjologii nie ma, a to było na biologii- człowiek poci się codziennie, bo to naturalny proces zachodzący  w organizmie, a do tego zluszcza się naskórek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dzizas ale jesteście tępe, temat ewidentnie po to aby wywołać burze, zresztą podobny był niedawno, a wy jak te marionetki piszecie, może i żyjecie się po 3 razy dziennie, ale co z tego skoro jesteście głupie jak but.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćgosc
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Dzizas ale jesteście tępe, temat ewidentnie po to aby wywołać burze, zresztą podobny był niedawno, a wy jak te marionetki piszecie, może i żyjecie się po 3 razy dziennie, ale co z tego skoro jesteście głupie jak but.

W przeciwieństwie do ciebie mam życie i nie siedzę non stop na kafe, a co za tym idzie, nie znam wszystkich tematów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Dzizas ale jesteście tępe, temat ewidentnie po to aby wywołać burze, zresztą podobny był niedawno, a wy jak te marionetki piszecie, może i żyjecie się po 3 razy dziennie, ale co z tego skoro jesteście głupie jak but.

Dżizas? 😄 zawód madka 24h z drugiej strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Gośćgosc napisał:

W przeciwieństwie do ciebie mam życie i nie siedzę non stop na kafe, a co za tym idzie, nie znam wszystkich tematów. 

Ale ktoś to napisał wyżej, ale ty przeczytałaś co chciałaś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćgosc
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ale ktoś to napisał wyżej, ale ty przeczytałaś co chciałaś. 

A ty  masz jakiś problem z tym, co ja przeczytałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie. Nie kąpię się codziennie. Codziennie myję tylko "strategiczne" miejsca i codziennie zmieniam bieliznę. Codzienny prysznic nie jest dobry dla skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie. Nie kąpię się codziennie. Codziennie myję tylko "strategiczne" miejsca i codziennie zmieniam bieliznę. Codzienny prysznic nie jest dobry dla skóry.

Nie zaczynaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 godzin temu, Gość Gość napisał:

Nie. Nie kąpię się codziennie. Codziennie myję tylko "strategiczne" miejsca i codziennie zmieniam bieliznę. Codzienny prysznic nie jest dobry dla skóry.

No istny Napoleon:D Powinnaś strategię wykładać w akademii wojskowej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oczywiście, że tak. Nie jestem fleją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie wyobrażam sobie iść do łóżka z wszystkimi bakteriami które nazbierałam przez cały dzień w różnych miejscach tak samo jak nie wyobrażam sobie ściągnąć majtki, skarpetki czy koszulkę i założyć jeszcze raz bez prania 😳

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×