Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ONA

Mieszkanie komunalne

Polecane posty

Gość ONA

Witam. Może ktoś z Państwa orientuje się jak to jest z tymi mieszkaniami komunalnymi. Mianowicie, mam w planach złożyć wniosek o takie mieszkanie, ponieważ kredytu na własne M nie otrzymam ze względu na niskie zarobki. Ale...na tą chwilę mieszkam z matką, moim dzieckiem i partnerem (jest to również mieszkanie komunalne, najemcą jest moja matka, mieszkanie nie jest przez nią wykupione) jest to trzy pokojowe mieszkanie. Nie kryje że wymaga remontu od podstaw. Nie chcę brać pożyczki żeby wyremontować mieszkanie i nadal mieszkać z matką, wiadomo chce się mieszkac samemu skoro założylo się własną rodzine. I tu pytanie do osób które coś wiedzą na na ten temat. Mam szansę w ogóle dostać takie mieszkanie? Nie jestem z partnerem po ślubie, ale mamy dziecko. Czy w gminie odprawia mnie z kwitkiem i powiedzą że mogę nadal mieszkać z matką skoro są tu trzy pokoje i nie mam szans? Chce się rozeznac jak to wygląda, zanim w ogóle wystąpie z wnioskiem i zrobię sobie nadzieję. Dziękuję za wszelkie odpowiedzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA

Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Nikt nie miał styczności z takim wnioskiem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×