Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aga

Okropne zachowanie ginekologa, strach przed cesarką

Polecane posty

Gość Aga

Hej. W tym tygodniu mam planowaną cesarkę, jednak w sobotę zaczął mnie boleć cały brzuch i wypłynęło coś ala wody a już wcześniej miałam problem z sączeniem się. Może nie dużo ale do tego stopnia iż miałam wszystko mokre. Więcej niż zwykle. Więc pojechałam na kTG do szpitala powiedziałam że mam bóle i coś mi wyleciało. Ktg wyszło że dziecko ma nierónomierne tętno, potem przyszedł gruby lekarz który mnie zbadał jak można to nazwać w ogóle badaniem bez rękawiczek i wsadził mi wielkie jakieś łyżki i wywalił mi tekst? No trochę wód się polało ale to nic strasznego. Zmieszane ze śluzem. Pani nie wie co się pani z cipy leje?" Po to Pani przyjeżdża?" Potem mi powiedział  jakby się dzidziuś gorzej poczuł bo może mieć mało wód proszę zgłosić się wcześniej niż termin cesarki. Skąd mam wiedzieć jak się dzidziuś czuje? Po tych tekstach boje się iść na cesarkę do tego szpitala naprawde mam traumę a ból po tym badaniu niesamowity od soboty i plamiłam w niedzielę i dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

I stwierdził że mogłabym zostać w  spzitalu ze wzgledu na to tętno dziecka ale nie ma miejsca żebym sobie w domu leżała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jużmama

To może pójdź jeszcze raz, gdy inny lekarz będzie miał dyżur?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Tzn i tak mam cesarke w tym szpitalu i boję się że na niego trafię boje sie w ogóle tam iść tylko już chyba nie mam wyjścia.. orientuje się ktoś czy mogę wziąść no spę na ten brzuch bolący?  Boli cały dół od badania. Jeszcze stwierdził  ze skurcze jakieś były ale takie skurcze to nie skurcze.. zastanawiam się czy już po wszystkim skargi na niego nie napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A w tej bajce były smoki i królewna ...ka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A w tej bajce były smoki i królewna ...ka

cooo???

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ze wsi jesteś? Jedz do innego szpitala. Masa ich w Polsce. Mi nie pasowało w jednym szpitalu to się zawinelam i do drugiego pojechałam. Nie wiem jakiej rady innej madrej oczekujesz. Jak wody się leją powinnaś być w szpitalu. Mi jak wody odeszły lekarz powiedział że mam 12h na urodzenie. Jak się nie uda cc, bo to zagrożenie wielkie dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jeśli nie zmyślasz to zdecydwanie powinnaś skargę napisać i koniecznie idz do innego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Nie mam jak do innego szpitala. Bo mam planową cesarke na środę w innych już dzwoniłam mają pozajmowane planowe terminy..A wody nie odeszły jeszcze całkowicie tylko trochę... Ogólnie mam małowodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gisc

Jak najszybciej jedź do innego szpitala. Jak sacza się wody jest duze ryzyko dla dziecka. A jak to koncowka ciąży to trzeba urodzić szybko. Kobieto, odchodzą ci wody i dziecko ma nierownomierny puls. Musisz jechac gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Żarty sobie robisz? Jak jest awaryjna sytuacja to co ma za znaczenie termin planowej cc. Na głowę upadłas dziewczyno. Jedź do innego szpitala. Niech Ci zrobią ktg i usg 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jedź do innego szpitala, tętno dziecka musi być pod kontrolą, a na tego chama złóż skargę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc

Przy saczeniu wód powinnas juz dostac antybiotyk bo grozi zakażeniem dziecka. Biegiem do innego szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Jadę do Katowic dalej ale przynajmniej może mnie potraktują powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×