Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Haika

Trudne uparte dzieci

Polecane posty

Gość Haika

Mój syn ma 7 lat. Mam z nim od niedawna pewien problem. Gdy wpada w złość zaczyna nas bić, mnie i ojca. Nie potrafi nad tym zapanować. Przerabiał ktoś z dziećmi takie problemy? Co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rmi
1 minutę temu, Gość Haika napisał:

Mój syn ma 7 lat. Mam z nim od niedawna pewien problem. Gdy wpada w złość zaczyna nas bić, mnie i ojca. Nie potrafi nad tym zapanować. Przerabiał ktoś z dziećmi takie problemy? Co z tym zrobić?

Kup sobie dobra książkę psychologiczna o wychowywaniu dzieci z tymi problemami. Na forum nie zawsze znajda się kompetentne osoby które dobrze poradzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haika

Przeczytałam już niejedna taką książkę. Zawsze jak kupuje nowa to mam nową nadzieję, że będzie lepiej ale nie jest. Dużo z synem rozmawiam, tłumacze, ale to nic nie daje. Jestem bardzo zdołowana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rmi
Przed chwilą, Gość Haika napisał:

Przeczytałam już niejedna taką książkę. Zawsze jak kupuje nowa to mam nową nadzieję, że będzie lepiej ale nie jest. Dużo z synem rozmawiam, tłumacze, ale to nic nie daje. Jestem bardzo zdołowana. 

Rozumiem ze czujesz się zdołowana. Twój syn wyraznie nie wie jak sobie poradzić z emocjami i próbuje je w ten sposób wyładować. Trzeba mu pokazac jak pozbyć się tych negatywnych emocji nie raniąc innych. Powiedz mu ze boli cię i smuci gdy cię bije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haika

Jak nauczyć dziecko rozładowywać emocje w inny sposób? Rozmowy i tłumaczenia nic nie daja

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kupiliśmy niedawno w kiosku taką książkę o złości "Burza w słoiku". Mysle, ze moze pomoc siedmiolatkowi, ktory nie radzi sobie ze zloscią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×