Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monicaaaa123

podkład mineralny CHRISTIAN LAURENT

Polecane posty

Gość monicaaaa123

dziewczyny czy któraś z was miała lub używa tego podkładu www.rossmann.pl/Produkt/Podklady/Christian-Laurent-pour-La-Beaute-mineralny-podklad-serum-matujacy-nr-101-Light-Beige-32-ml,278108,8545 ? znalazłam go w rossmannie i trochę mnie korci żeby wypróbować 🙂 to chyba jakaś nowość bo wcześniej jakoś go nie widziałam, a nie ma też o nim jakoś za dużo opinii. Szukam generalnie czegoś o lekkiej formule, matującego i ten z opisu wydaje się ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zila

też niedawno ten podkład rzucił mi sie w oczy 🙂 pogooglowałam sobie trochę o nim i oglądałam tez testy na YT. Wypada naprawdę spoko 🙂 też chyba się na niego zdecyduje bo daje ładne wykończenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baronowa

aaaaa jstem ciekawa, give me more information :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od roku używam podkładu mineralnego z eshopannabelle. Od zawsze miałam problem z trądzikiem przez co większość podkładów mnie zapychało. Ten z annabelle minerals jest bardzo lekki i co najważniejsze utrzymuje się cały dzień bez poprawek. Zdecydowanie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówka
Dnia 4.03.2019 o 18:53, Gość monicaaaa123 napisał:

dziewczyny czy któraś z was miała lub używa tego podkładu www.rossmann.pl/Produkt/Podklady/Christian-Laurent-pour-La-Beaute-mineralny-podklad-serum-matujacy-nr-101-Light-Beige-32-ml,278108,8545 ? znalazłam go w rossmannie i trochę mnie korci żeby wypróbować 🙂 to chyba jakaś nowość bo wcześniej jakoś go nie widziałam, a nie ma też o nim jakoś za dużo opinii. Szukam generalnie czegoś o lekkiej formule, matującego i ten z opisu wydaje się ok

ooooo pierwsze słysze o takim podkładzie. co to za marka? też jestem ciekawa tego podkładu, dawajcie znać jak kupicie i zaczniecie używać czy jest ok 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie używałam podkładu, o którym piszecie, ale podzielę się z Wami moim ostatnim hitem. Wypróbowałyście już podkład marki Semilac? Jeśli nie, to koniecznie - bardzo polecam! 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrianna

Ja mam ten podkład matujący CL i dla mnie jest spoko. Chyba jeden z lepszych jakie miałam do tej pory. Daje bardzo ładne wykończenie, takie pudrowo aksamitne, ładnie matuje i to na długo. Ja mam cerę tłustą i u mnie spokojnie kilka godzin bez poprawek się obejdzie. Do tego jest ma dobre krycie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irmin4

czy ja wiem czy nowość? ja już używam tego podkładu od jakiegoś czasu i już wiem, że na pewno kupię kolejna buteleczkę 🙂 dla mnie to super stosunek jakości do ceny. Jest mega trwały i nie warzy się na buzi. Podkład bardzo łatwo się rozprowadza na skórze, nie pozostawia żadnych smug czy coś. Daje taki naturalny matowy efekt 🙂 ja moge polecić, według mnie warto zakupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hucuspocus

ja ładnie i długo matuje to biorę w ciemno! Obczajałam filmiki na youtube z jego udziałem i jutro lecę do sklepu go kupić 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didina

serio jest taki dobry? poradzi sobie z tłustą strefą T? Ja generalnie nie mam problemów skórnych, ale po kilku godzinach skóra tak mi się błyszczy, że wygląda to bardzo nieestetycznie. Podkład poradziłby sobie z czymś takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To jest Eveline pod inną nazwą. Ceny dużo wyższe, a jakość taka sama - czyli bardzo słaba. Widać firma cienko przędzie, myśli, że jak się przepakuje w inne słoiczki to głupi ludzie kupią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×