Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PeterBB

Masturbacja i podglądanie

Polecane posty

Czy podnieca Was Panie fakt, że podczas masturbacji mógły Was ktos podglądać ? Czy może chciałbybyście aby zupełnie przypadkowy ktoś widział jak pieścicie sie same ? Czy moze ma któraś z Pań fantazję  aby to obcy , zupełnie przypadkowy mężczyzna ,  zobaczył  Wasze zabawy :)    Czy może w końcu któraś z  Was specjalnie  zaaranżowała tak sytuacje aby ktoś mógł   widzieć  ?  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loli

Hej, ja tak zrobiłam. Poszłam do toalety męskiej w Złotych Tarasach i włożyłam sobie do dziurki wibrator ( w kabinie). Jak słyszałam, że wchodzą panowie, jęczałam :P Potem wyszłam po wszystkim jak gdyby nigdy nic, raz lekko uchyliłam drzwiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loli
31 minut temu, Boli napisał:

Tak tylko jak facet wejdzie to odstawianie krzyki

Ja nie krzyczę, mogą sobie wchodzić i patrzeć. Ale to ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aga
12 godzin temu, Gość Loli napisał:

Ja nie krzyczę, mogą sobie wchodzić i patrzeć. Ale to ja :P

W męskim wc to raczej nie, ale w plenerze, gdzie jest to bez problemu możliwe bardzo podnieca mnie podglądanie przez mężczyzn. Często, szczególnie na plaży udaję się w sposób widoczny w krzaki by sikając mężczyźni oglądali moją pupę. Czasem nawet przy tym masturbuję się z prawdziwego podniecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podglądacz
3 godziny temu, Gość gość Aga napisał:

W męskim wc to raczej nie, ale w plenerze, gdzie jest to bez problemu możliwe bardzo podnieca mnie podglądanie przez mężczyzn. Często, szczególnie na plaży udaję się w sposób widoczny w krzaki by sikając mężczyźni oglądali moją pupę. Czasem nawet przy tym masturbuję się z prawdziwego podniecenia.

plener  piękna sprawa 🙂 Aga z jakiego regionu jesteś  ? Uwielbiam podglądać 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak byłem dorastającym chłopakiem to się napatrzyłem na sikające dziewczyny i kobiety. 

Wiejskie zabawy nie miały toalet, wiec dziewczyny wychodziły za stodołę sikać a my z chłopakami w stodole, oczy przystawione do szpar w deskach i oglądaliśmy wszystko! Fajne czasy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×