Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zukam pralki

Jak nauczyć 5 latka zeby mowil ze jest glodny?

Polecane posty

Gość Zukam pralki

Od zawsze taki byl. Nigdy nie mówił ze jest glodny zmeczony tylko zawsze brak humoru ryk i wiadomo.o co chodzi. Proszę, tłumaczę, pytam zawsze jest nie. Nigdy nie powie czy jak zapytam czy sam z siebie tylko zawsze brak humoru. Jak mam do niego przemówić ma 5 lat w koncu a nie potrafi zasygnalizować? Gdzie popelnilam blad ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To mnie pocieszyłaś...moja ma 1,5 roku i cyrk z jedzeniem. Nigdy nie jest głodna. No, weźmie paseczek papryki i tak potrafi pół dnia. W krzesełku nie jest w stanie usiedzieć więcej jak 5 minut. Raz ją "przegłodziłam", to był właśnie brak humoru i ryk i coś tam z własnej woli skubnęła JAK PODAŁAM i tyle. Czyli to się nie skończy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zukam pralkim

Moj to jest specyficzny. Jak glodnybrsk humoru pt. Polak glodny Polak zly !

Tylko cos zje i zoladek poczuje jedzenie zupelnie inne dziecko ! Tylko dlaczego on nie mowi mi tego. Nie moge tego pojąć. Jak cos go boli to mowi. Podobnie jest z siku jak tak to.nie chce chociaż mowie idz. To prawie ryczy ze nie chce a idzie i robi. A czasem leci i ledwo trzyma😑🙄😶

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Widocznie masz taki typ dziecka. Córka bardzo długo nie mówiła, że jest głodna,  a potem jej przeszło i sana do lodówki zaczęła zaglądać. Syn co innego, od małego wiedział że chce jeść i to sygnalizował. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zukam pralki

Juz dzis po awanturze powiedzialam mu ze ma zakaz bajek jak bedzie ryczal bez powodu tzn z glodu ale nie powie. Nie wiem czy dobrze. Ale mam tego dosyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja bym przestała reagować. Ryczy to ryczy. Całe życie tak ma być? Jak moje dziecko urządzało histerie bez powodu to tez nie reagowałam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zukam pralki

Nie reagować i słuchać ryku? Nie dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To bądź przygotowana, ze do jego 18 będziesz patrzyła, czy może nie sygnalizuje głodu jak niemowlę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Idy
2 godziny temu, Gość Zukam pralkim napisał:

Moj to jest specyficzny. Jak glodnybrsk humoru pt. Polak glodny Polak zly !

Tylko cos zje i zoladek poczuje jedzenie zupelnie inne dziecko ! Tylko dlaczego on nie mowi mi tego. Nie moge tego pojąć. Jak cos go boli to mowi. Podobnie jest z siku jak tak to.nie chce chociaż mowie idz. To prawie ryczy ze nie chce a idzie i robi. A czasem leci i ledwo trzyma😑🙄😶

w przedszkolu tak samo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zukam pralki

W przedszkolu sa wyznaczone pory jedzenia. W domu tez ale czasem różnie bywa. Ja cAsem po obiedzie nie jestem jeszcze glodna a on tak i robi sceny dantejskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×